تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مراسم معارفه جمشید انصاری به عنوان رییس سازمان اداری و استخدامی کشور و نوبخت به عنوان رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایلنا ؛ با حکم حسن روحانی ، جمشید انصاری به عنوان رییس سازمان اداری و استخدامی کشور منصوب شد. بر اساس این گزارش محمدباقر نوبخت نیز […]

[ad_1]

مراسم معارفه جمشید انصاری به عنوان رییس سازمان اداری و استخدامی کشور و نوبخت به عنوان رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ؛ با حکم حسن روحانی ، جمشید انصاری به عنوان رییس سازمان اداری و استخدامی کشور منصوب شد.


بر اساس این گزارش محمدباقر نوبخت نیز به عنوان معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و مراسم معارفه آنها در محل سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.


به گزارش ایلنا، حسن روحانی ۱۲ مرداد ماه جاری «جمشید انصاری» را به عنوان «معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور» و محمد باقر نوبخت را به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور» منصوب کرد.


متن حکم رییس جمهوری به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


جناب آقای جمشید انصاری


براساس اصل یکصد و بیست و ششم قانون اساسی و در اجرای مصوبه مورخ دوم مرداد ۱۳۹۵ شورای عالی اداری، نظر به تخصص و تجربیات جناب عالی به موجب این حکم به عنوان « معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور» منصوب می شوید.


توفیق شما را در خدمت به ملت شریف ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند بزرگ مسالت دارم.


نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه شد


رییس جمهوری همچنین در حکم جداگانه ای دکتر محمد باقر نوبخت را به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور» منصوب کرد.


متن حکم روحانی به این شرح است:


«بسم الله الرحمن الرحیم


جناب آقای دکتر محمد باقر نوبخت


براساس اصل یکصد و بیست و ششم قانون اساسی و در اجرای مصوبه مورخ دوم مرداد ۱۳۹۵ شورای عالی اداری، نظر به تخصص و تجربیات جناب عالی به موجب این حکم به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور» منصوب می شوید.


توفیق شما را در خدمت به ملت شریف ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند بزرگ مسالت دارم.


حسن روحانی


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس