تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مراسم امضا و رونمایی از آلبوم جدید احسان خواجه امیری با نام «سی سالگی» در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران مراسم امضا و رونمایی از آلبوم جدید احسان خواجه امیری با نام «سی سالگی» با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان […]

[ad_1]

آلبوم سی سالگی

مراسم امضا و رونمایی از آلبوم جدید احسان خواجه امیری با نام «سی سالگی» در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران مراسم امضا و رونمایی از آلبوم جدید احسان خواجه امیری با نام «سی سالگی» با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان در محوطه این مجموعه برگزار شد.

زهرا عاملی و افشین یداللهی (هر دو از ترانه سرایان این آلبوم)، مادر و پدر خواجه امیری (ایرج خواجه امیری)، علیرضا افکاری (آهنگساز آلبوم) ، هومن نامداری (تنظیم کننده آلبوم)، سیامک کریم پور (نوازنده)، کامیار ماندگاریان (نوازنده)، احسان نی زن (نوازنده) و بهرنگ نامداری (طراح و گرافیست) از جمله افرادی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

روزبه بمانی، عاطفه حبیبی، پویان بوترابی از دیگر ترانه سرایان این آلبوم هستند.

آلبوم سی سالگی شامل ۱۱ قطعه است که اشعار آن توسط روزبه بمانی، عاطفه حبیبی، پویان بوترابی، افشین یداللهی و زهرا عاملی سروده شده، تنظیم کننده آلبوم هومن نامداری و آهنگسازان فرشید ادهمی، علیرضا افکاری و احسان نی زن هستند.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس