تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۴
به دنبال انتشار خبر مرگ شیخ راشد بن محمد بن راشد آل مکتوم;

برادر او در این مراسم گفت:”من بهترین دوست و همدم کودکی ام را از دست دادم.” حمدان بن محمد ولیعهد دبی گفت که دلش برای وی تنگ خواهد شد.

انتشار خبر مرگ شیخ “راشد بن محمد بن راشد آل مکتوم” پسر حاکم دبی در سن ۳۳ سالگی گمانه زنی ها درباره حضور او در میان سربازان اماراتی در یمن را افزایش داد با این حال، مقام های رسمی دبی اعلام کرده اند که او بر اثر سکته قبلی فوت کرده است.

 

به گزارش “گذارخبر”  در مراسم تشییع جنازه فرزند حاکم دبی برادر او که ولیعهد محسوب می شود گفت که برادرش “بهترین دوست” او بوده و به وی ادای احترام کرد. رسانه های اماراتی اشاره کرده اند که او فارغ التحصیل “سندهورست” بریتانیا بوده و به ورزش علاقه زیادی داشته است.

 

پس از اعلام خبر مرگ پسر حاکم دبی پرچم های دولتی به احترام او به حالت نیمه افراشته درآمدند و عزای عمومی اعلام شد. شیخ راشد روز شنبه فوت کرد. نماز میت با حضور اعضای خانواده او خوانده شد و مراسم تدفین در حالی که شیخ راشد در تابوتی پوشیده در پرچم امارات قرار داشت صورت گرفت.

برادر او در این مراسم گفت:”من بهترین دوست و همدم کودکی ام را از دست دادم.” حمدان بن محمد ولیعهد دبی گفت که دلش برای وی تنگ خواهد شد.

۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴۴ ۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳(۱) ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ ۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ ۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس