تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا، فرماندار شهرستان گلوگاه در این مراسم  گفت:یکی از پیامدهای مثبت جشنواره جذب ۲ سرمایه گذار بومی است که مجوزهای لازم برای احداث کارخانه صنایع تبدیلی انجیر دریافت کردند  و در حال حاضر سرمایه گذاران آماده دریافت تسهیلات بانکی هستند. محمدرضا تباکی به اهمیت احداث کارخانه صنایع تبدیلی اشاره […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا، فرماندار شهرستان گلوگاه در این مراسم  گفت:یکی از پیامدهای مثبت جشنواره جذب ۲ سرمایه گذار بومی است که مجوزهای لازم برای احداث کارخانه صنایع تبدیلی انجیر دریافت کردند  و در حال حاضر سرمایه گذاران آماده دریافت تسهیلات بانکی هستند.


محمدرضا تباکی به اهمیت احداث کارخانه صنایع تبدیلی اشاره کرد و افزود: با وجود کارخانه بخشی از انجیر به صورت تازه خوری و بخش دیگر در قالب فرآورده های مختلف انجیر تولید ، توزیع و صادر می شود.


وی ادامه داد: به دلیل نبود کارخانه و تولید بالای انجیر ، کشاورزان مجبورند انجیر را به قیمت پایین بفروشند که هر ساله متضرر می شوند.


مدیر جهاد کشاورزی به استعدادهای بالقوه و بالفعل شهرستان اشاره و اظهار کرد: گلوگاه با ۴۰ هزار نفر جمعیت از نظر وسعت کشاورزی، اراضی زراعی و باغی در رده ۸ تا ۱۰ در بین ۲۲ شهرستان مازندران قرار دارد.


رضا پورفلاح گفت: گلوگاه به عنوان قطب انجیر و فرآروده های آن انتخاب شد.


وی ادامه داد: سایت جشنواره انجیر در آینده ای نزدیک راه اندازی می شود و مجموعه ی  تصاویر، اطلاعات جشنواره و اخبار مربوطه در این سایت قرار می گیرد.


مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلوگاه توسعه باغ انجیر را یکی از اهداف جشنواره انجیر دانست و افزود: تعداد افراد متقاضی برای توسعه باغ انجیر و دریافت مشاوره های لازم از جهاد کشاورزی روبه افزایش است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس