تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سهراب مرادی در پایان حرکت یک‌ضرب دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه‌برداری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در جایگاه اول قرار گرفت. به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو و در روز هشتم این بازی‌ها سهراب مرادی و علی هاشمی نمایندگان دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه‌برداری کشورمان از ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز (یکشنبه، ۲۴ […]

[ad_1]

سهراب مرادی در پایان حرکت یک‌ضرب دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه‌برداری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در جایگاه اول قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو و در روز هشتم این بازی‌ها سهراب مرادی و علی هاشمی نمایندگان دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه‌برداری کشورمان از ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز (یکشنبه، ۲۴ مرداد) به مصاف ۶ وزنه‌بردار از کشورهای بلاروس (۲ نفر)، اوکراین، لتونی، مصر و تایلند به رقابت پرداختند که در پایان حرکات یک‌ضرب مرادی به عنوان اول رسید و هاشمی هفتم شد.


سهراب مرادی در حرکت اول یک‌ضرب وزنه ۱۷۸ کیلوگرمی را انتخاب کرد که موفق به مهار آن نشد، اما در حرکت دوم موفق به مهار وزنه ۱۷۸ کیلوگرمی شد تا امیدوارانه کار را دنبال کند. وی برای حرکت سوم وزنه ۱۸۲ کیلوگرمی را انتخاب کرد تا فاصله خود را با حریفان بیشتر کند که موفق به مهار این وزنه شد تا با وزنه ۱۸۲ کیلوگرم با صدرنشینی به کار خود در حرکت یکضرب پایان دهد.

علی هاشمی در حرکت اول یک‌ضرب در مهار وزنه ۱۷۲ کیلوگرمی ناموفق بود. وی در حرکت دوم نیز موفق به مهار وزنه ۱۷۳ کیلوگرمی نشد تا در آستانه حذف قرار گیرد، اما در حرکت سوم بار دیگر وزنه ۱۷۳ کیلوگرمی را انتخاب کرد که موفق به مهار این وزنه شد تا در جدول مسابقات باقی بماند. هاشمی با این وزنه در پایان حرکت یک ضرب در بین ۸ نفر (به دلیل وزن کمتر) هفتم شد.

سارات سومیرادیت از تایلند با مهار وزنه ۱۷۷ کیلوگرمی در یک‌ضرب در جایگاه دوم ایستاد و آئوریماس دژبالیس از لتونی نیز با ثبت وزنه ۱۷۷ کیلوگرمی به دلیل وزن بیشتر سوم شد. سهراب مرادی برای نخستین حرکت دوضرب وزنه ۲۲۵ کیلوگرمی درخواست داده است. هاشمی نیز وزنه ۲۱۰ کیلویی را انتخاب کرده است


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس