تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده ستاد معاینه فنی شهر تهران از مراجعه روزانه ۴۲۰۰ خودرو به این مراکز خبر داد. به گزارش ایسنا، مقدم نماینده ستاد معاینه فنی شهر تهران صبح امروز در جلسه ستاد مهر که به منظور رصد وضعیت ترافیک پایتخت در آغاز تحصیلی جدید در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد […]

[ad_1]

نماینده ستاد معاینه فنی شهر تهران از مراجعه روزانه ۴۲۰۰ خودرو به این مراکز خبر داد.

به گزارش ایسنا، مقدم نماینده ستاد معاینه فنی شهر تهران صبح امروز در جلسه ستاد مهر که به منظور رصد وضعیت ترافیک پایتخت در آغاز تحصیلی جدید در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد با اشاره به اجرایی شدن طرح LEZ و ازدحام رانندگان خودرو مقابل مراکز معاینه فنی گفت: ما روزهای شلوغی را می‌گذرانیم و حتی براساس آخرین اخبار امروز صبح متوجه شدیم در دقایق ابتدایی امروز صبح ازدحام در یکی از مراکز معاینه فنی به گونه‌ای است که صف خودروها پس زده است.

نماینده ستاد معاینه فنی شهر تهران با بیان اینکه تمامی همکاران ما در معاینه فنی بسیج شده‌اند تا با حداکثر تلاش بتوانند نسبت به معاینه فنی خودروها اقدام کنند، گفت: روزانه به طور میانگین ۴۲۰۰ مراجعه به مراکز معاینه فنی در سامانه ثبت شده است که ۸۰ درصد آنها برای بار اول و ۲۰ درصد آنها مجدد به مراکز مراجعه کرده‌اند.

همچنین رهنما نماینده آتش‌نشانی با بیان اینکه در آغاز سال تحصیلی ۱۱۵ ایستگاه آتش‌نشانی آماده‌باش هستند، گفت: همچنین ۶۵ دستگاه خودرو در نقاط مختلف شهر مستقر هستند تا در هنگام بروز حوادث در ترافیک معابر نمانند و زمان رسیدنشان به محل حادثه کاهش یابد.

به گزارش ایسنا، همچنین نماینده شرکت کنترل کیفیت هوا با اشاره به اجرایی شدن طرح LEZ گفت: در ۶ ماه دوم سال قطعا میزان آلودگی به دلیل بروز پدیده‌های جوی افزایش می‌یابد و شرکت کنترل کیفیت هوا، سنجش دقیقی را در دستور کار قرار داده تا مشخص شود اجرای طرح کاهش، چه مقدار بر روی هوای تهران تاثیرگذار بوده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس