تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ترکیه و عراق در حال مذاکره برای دستیابی به توافقی درباره همکاری‌های اطلاعاتی و امنیتی هستند. به گزارش ایلنا به نقل از واع، «هشام علوی» سفیر عراق در ترکیه از مذاکرات بغداد و آنکارا درباره توافق همکاری‌های نظامی و اطلاعاتی خبر داد و گفت که مذاکرات با طرف‌های ذی‌ربط در آنکارا برای دستیابی به […]

[ad_1]

ترکیه و عراق در حال مذاکره برای دستیابی به توافقی درباره همکاری‌های اطلاعاتی و امنیتی هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از واع، «هشام علوی» سفیر عراق در ترکیه از مذاکرات بغداد و آنکارا درباره توافق همکاری‌های نظامی و اطلاعاتی خبر داد و گفت که مذاکرات با طرف‌های ذی‌ربط در آنکارا برای دستیابی به توافقی جدید درباره همکاری‌های نظامی، امنیتی و اطلاعاتی در جریان است.


علوی خاطرنشان کرد، مسئولان عراقی پیش‌تر از هرگونه حمایت ترکیه یا کشورهای دوست از بغداد در عرصه‌های تسلیحاتی یا آموزش و مشاوره نظامی استقبال می‌کنند. 


سفیر عراق درخصوص عملیات آزادسازی «موصل» تصریح کرد: «چندین احتمال درباره آغاز عملیات بازپس‌گیری موصل از داعش وجود دارد؛ این عملیات ممکن است اول اکتبر یا زودتر از آن صورت گیرد.»


وی خاطرنشان کرد که عملیات نیروهای امنیتی عراقی با مشارکت بسیج مردمی (الحشد الشعبی) با پیشروی‌های چشمگیری همراه است و ما به توانایی‌های نیروهای مبارزمان در نبرد با تروریسم ایمان داریم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس