تاریخ انتشار: ۲۵ اسف ۱۳۹۳

نامه سناتورهای جمهوری خواه یک بازی سیاسی است. به گزارش گذارنیوز محمدرضا خباز، معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهور  درباره نامه ۴۷سناتورآمریکایی به ایران   گفت:اگرچه آمریکاییها همه از یک قماش هستند اما آنها شامل دو مجموعه می باشند  یعنی دموکراتها و جمهوری خواهان . وی افزود:بنده معتقدم باتوجه به مواضع و دیدگاههای دموکراتها با […]

نامه سناتورهای جمهوری خواه یک بازی سیاسی است.

خباز

به گزارش گذارنیوز محمدرضا خباز، معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهور  درباره نامه ۴۷سناتورآمریکایی به ایران   گفت:اگرچه آمریکاییها همه از یک قماش هستند اما آنها شامل دو مجموعه می باشند  یعنی دموکراتها و جمهوری خواهان .
وی افزود:بنده معتقدم باتوجه به مواضع و دیدگاههای دموکراتها با این گروه نسبت به جمهوری خواهان بهتر می شود کنار آمد .
این نماینده مجلس هشتم تاکید کرد:نامه سناتورهای جمهوری خواه یک بازی سیاسی است که چند هدف دارند آنها به هرنحوی القا کرده اند که نباید با ایران کنار آمد و شاید یکی از دلایلی که در انتخابات شکست خوردند همین مساله بود چراکه بدنه مردمی آمریکا مخالف جنگ هستند.
وی تاکید کرد:سناتورها بااین نامه به نوعی می خواستند دولت اوباما را تهدید کنند که برای هر توافقی نیاز به مجوز کنگره دارد از سوی دیگر این جمهوری خواهان با نوشتن این نامه می خواستند خودی نشان دهند و به دولتشان بگویند اصرار به مذاکره نداشته باشید چراکه ما پشت شما هستیم غافل ازاین که این مسائل دیگر نخ نما شده است و  جواب نمی دهد.
خباز تاکید کرد:هرچه مذاکرات پیش می رود بنده شرایط را بهتر می بینم و معتقدم حتما مذاکرات به نتیجه می رسد البته هرچند ممکن است تا آخر دولت اوباما این امر   زمان ببرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس