تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مذاکرات آمریکا، روسیه و سایر طرف‌های درگیر در جنگ سوریه در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل، در نیویورک، بدون دستیابی به توافقی درباره آتش‌بس در این کشور، پایان یافت. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، روز پنجشنبه، مذاکرات آمریکا، روسیه و سایر طرف‌های درگیر در جنگ داخلی سوریه در حاشیه اجلاس مجمع […]

[ad_1]

مذاکرات آمریکا، روسیه و سایر طرف‌های درگیر در جنگ سوریه در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل، در نیویورک، بدون دستیابی به توافقی درباره آتش‌بس در این کشور، پایان یافت.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، روز پنجشنبه، مذاکرات آمریکا، روسیه و سایر طرف‌های درگیر در جنگ داخلی سوریه در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، بدون رسیدن به یک توافق، پایان یافت.


«جان کری» وزیر خارجه آمریکا در پی نشست روز پنجشنبه گفت، مسکو اگر «پیشنهادهای سازنده‌ای درباره سوریه به ما ارائه دهد ما به آنها گوش خواهیم داد.»


کری اظهار داشت، واشنگتن به تلاش‌های خود در جهت برقراری یک آتش‌بس پایدار به منظور حل بحران سوریه ادامه خواهد داد.


وی اضافه کرد، آمریکا برای حل بحران سوریه به دولت «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه و نیز متحد وی، روسیه نیاز دارد که آنها نیز«سهم» خود را ادا کنند.


«سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه نیز گفت، معارضان سوره خواهان کناره‌گیری بشار اسد از قدرت است، ولی این نباید به قیمت قدرت گرفتن گروه‌های تروریستی مانند داعش تمام شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس