تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل راه آهن شمال، گفت: حال عمومی تمامی ۱۵۰ مسافر قطار پل سفید گرگان که با کامیون برخورد کرده بود مساعد است. یوسف گران پاشا در گفت وگو با ایسنا، درباره حادثه صبح امروز جمعه برخورد میان قطار مسافربری پل سفید به گرگان با حدود ۱۵۰ مسافر و کامیون در خورشید کلای گلوگاه، […]

[ad_1]

مدیر کل راه آهن شمال، گفت: حال عمومی تمامی ۱۵۰ مسافر قطار پل سفید گرگان که با کامیون برخورد کرده بود مساعد است.

یوسف گران پاشا در گفت وگو با ایسنا، درباره حادثه صبح امروز جمعه برخورد میان قطار مسافربری پل سفید به گرگان با حدود ۱۵۰ مسافر و کامیون در خورشید کلای گلوگاه، اظهار کرد: راننده کامیون در مسیر غیرمجاز و با سرعت بالا در حال صحبت کردن با تلفن همراه خود به قطار توجهی نکرد و تصادف رخ داد.

وی افزود: این تصادف خوشبختانه تلفات جانی نداشت اما راننده لوکوموتیوران و همچنین کمک آن و نیز راننده کامیون زخمی شدند که به بیمارستان امام بهشهر انتقال یافتند و راننده کامیون به دلیل جراحت بیشتر به بیمارستان امام ساری انتقال داده شد.

گران پاشا با بیان اینکه همه ۱۵۰ مسافر قطار نیز جابجا شدند و مشکل خاصی نداشتند، گفت: با توجه به برخورد کامیون با قطار، شوکی در مسافران ایجاد شد و سر برخی از مسافران به صندلی جلو برخورد کرد که احساس درد داشتند که بعد از انتقال به بیمارستان معاینه سرپایی شده و به دلیل مساعد بودن حالشان مرخص شدند.

مدیر کل راه آهن شمال، تأکید کرد: در این زمینه نیاز است رسانه ها اطلاع رسانی کنند که قطار با سرعت ۹۰ کیلومتر بر ساعت نمی تواند توقف کند از این رو وسایل نقلیه در مسیر باید به هشدارها توجه کنند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس