تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: منظور از بزرگداشت روز آزادگان شکرگذاری از لطف خداوند است که به کمک ایران و اسلام آمد، نکته دوم این است که سپاسگزار کسی باشیم که با تدبیر و درایت، صدام را مجبور کرد به شرایط جمهوری اسلامی تن دهد و قفل زندان‌ها را […]

[ad_1]

دیدار آیت الله هاشمی با آزادگان دانشگاه آزاد اسلامی

مدیر کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: منظور از بزرگداشت روز آزادگان شکرگذاری از لطف خداوند است که به کمک ایران و اسلام آمد، نکته دوم این است که سپاسگزار کسی باشیم که با تدبیر و درایت، صدام را مجبور کرد به شرایط جمهوری اسلامی تن دهد و قفل زندان‌ها را باز کند تا اسرا آزاد شوند.

به گزارش ایسکانیوز، سید محمدتقی طباطبایی در مراسم گرامیداشت سالروز آزادگان بیان کرد: ما اسیران در زمان اسارت دو فکر به ذهنمان خطور می‌کرد؛ اول اینکه در زندان‌ها شورش و از آنها فرار کنیم یا اینکه نیرویی الهی به کمک رزمندگان اسلام بیاید و آنها تا آنجا برسند و ما را آزاد کنند. با تدبیر امام و همراهانش، صدام به خواسته‌های ما تن داد و ما با عزت به کشور برگشتیم.

طباطبایی گفت: بعد از اینکه آزادگان به کشور بازگشتند، مردم همیشه از آنها به عنوان نماد صبر و استقامت نام می‌بردند و به آزادگان لقب اسوه صبر و استقامت داده بودند. امروز نیز جامعه آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی را به عنوان مظهر صبر و استقامت می‌شناسد، چرا که علیرغم همه تهمت‌ها، افتراها و کینه‌ها برای حفظ نظام و انقلاب از خود گذشتگی و صبر پیشه کرد و همه ناملایمات را به جان خرید تا نظام و انقلاب آسیب نبیند و امروز چنین محبتی در دل ملت وجود دارد و پشتوانه عظیم مردم و مهر و محبت آنها همواره با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است.

او افزود: کشور ما ۴۰ هزار آزاده دارد که از این تعداد ۱۰ هزار نفر دارای تحصیلات عالی هستند و هم اکنون ۶۰۰ نفر آنها در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل‌ هستند.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس