تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر مسئول نشریه یالثارات حسین (ع) و دبیر کل انصار حزب‌الله مدعی شد: مجوز انتشار یالثارات را از دادگاهی مافوق جایی مثل هیات نظارت بر مطبوعات داریم. او همچنین گفت: از هیچ نهاد قضایی در مورد شکایت سینماگران به ما اطلاعی داده نشده است و ما استقبال می‌کنیم این افراد اگر حرف حسابی دارند، […]

[ad_1]

مدیر مسئول نشریه یالثارات حسین (ع) و دبیر کل انصار حزب‌الله مدعی شد: مجوز انتشار یالثارات را از دادگاهی مافوق جایی مثل هیات نظارت بر مطبوعات داریم. او همچنین گفت: از هیچ نهاد قضایی در مورد شکایت سینماگران به ما اطلاعی داده نشده است و ما استقبال می‌کنیم این افراد اگر حرف حسابی دارند، به دور از حواشی رسانه‌ای به ما بزنند و ما نیز پاسخگو خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، عبدالحمید محتشم در گفت‌وگو با «جمهوریت» درباره انتشار مجدد نشریه یالثارات حسین (ع) با وجود خبر هیات نظارت بر مطبوعات مبنی بر عدم امکان انتشار آن گفت: برای انتشارات یاالثارات مجوز قضایی انتشار موقت داریم و این مجوز از دادگاهی است که مافوق نهادی مثل هیات نظارت بر مطبوعات است.

 مدیر مسئول نشریه یالثارات حسین (ع) و دبیر کل انصار حزب‌الله در ادامه تاکید کرد: در مورد شماره اخیر یالثارات هیات نظارت بر مطبوعات جلسه‌ای تشکیل نداده است و فقط پرونده قبلی مربوط به دی ماه سال گذشته را مجدد به دادگاه رسانه فرستاده است.

 دی ماه سال گذشته هیات نظارت حکم لغو مجوز داد و پرونده برای بررسی بیشتر به دادگاه فرستاده شده است تا ادعای ارشاد در جلسه حضوری دادگاه بررسی شود. در همان زمان به ما مجوز موقت داده شده و تا زمان تشکیل دادگاه ما برای انتشار مجوز قضایی داریم.

او در مورد شکایت هنرپیشگان و سینماگران از این نشریه نیز گفت: از هیچ نهاد قضایی در مورد شکایت این قشر به ما اطلاعی داده نشده است. ما استقبال می‌کنیم این افراد حرف حسابی اگر دارند به دور از حواشی رسانه‌ای به ما بزنند و ما نیز پاسخگو خواهیم بود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس