تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۵

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی :هرساله در همین تاریخ مسابقات شطرنج جام ستارگان در منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد مهندس مسرور با بیان اینکه یکی از جوانان کشور با حضور در این مسابقات توانست استاد بزرگ شطرنج شود، یادآور شد: در صددیم مسابقات دیگری در سطح بین المللی در بخش فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی و […]

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی :هرساله در همین تاریخ مسابقات شطرنج جام ستارگان در منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد
مهندس مسرور با بیان اینکه یکی از جوانان کشور با حضور در این مسابقات توانست استاد بزرگ شطرنج شود، یادآور شد: در صددیم مسابقات دیگری در سطح بین المللی در بخش فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی و بخش های دیگر برگزار کنیم

به گزارش گذارنیوز مهندس مسرور در مراسم اختتامیه اولین رقابت های شطرنج جام ستارگان ایران و جهان اظهار کرد:ورزش موجب کاهش ناهنجاری های اجتماعی می شود.
وی افزود:برنامه های متعددی برای ورزش در سازمان منطقه آزاد انزلی تدارک دیده شده است، مسابقات جام ستارگان درسطح بسیار بالایی در کشور برگزار شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح کرد: امید داریم در آینده ای نه چندان دور یک ایرانی قهرمان شطرنج شود و این دور از ذهن نیست.
مهندس مسرور با بیان اینکه یکی از جوانان کشور با حضور در این مسابقات توانست استاد بزرگ شطرنج شود، یادآور شد: در صددیم مسابقات دیگری در سطح بین المللی در بخش فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی و بخش های دیگر برگزار کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد:هرساله در همین تاریخ مسابقات شطرنج جام ستارگان در منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد
اشتوبنفل ورنر سر :پرهام مقصود لو از ایران توانست با به دست آوردن ۸ امتیاز عنوان استاد بزرگی را از آن خود نماید

اشتوبنفل ورنر سر داور مسابقات بین المللی شطرنج جام ستارگان جهان و ایران در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت : تیم منتخب جهان موفق شد در مجموع با کسب ۶۴.۵ امتیاز در مقابل ۳۵.۵ امتیاز ایران را شکست دهد اظهار کرد: نایجل شورت با کسب ۸.۵ امتیاز موفق شد بهترین نتیجه را از آن خود کند. سر داور مسابقات بین المللی شطرنج جام ستارگان جهان و ایران افزود: پرهام مقصود لو از ایران نیز توانست با به دست آوردن ۸ امتیاز عنوان استاد بزرگی را از آن خود نماید.
ترکان :توجه ویژه مناطق آزاد به توریسم ورزشی
به گزرش اعتدال شمال ،اکبر ترکان در حاشیه اختتامیه مسابقات بین المللی شطرنج جام ستارگان ایران و جهان در منطقه آزاد انزلی گفت:مناطق آزاد علاوه بر فعالیت های اقتصادی توجه ویژه ای به امر ورزش و توریسم ورزشی دارند.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد افزود:در سال گذشته مسابقات جهانی کشتی در آبادان و خرمشهر وقایع مهمی بود که سال گذشته اجرا شد و اکنون با همت منطقه آزاد انزلی مسابقات بین المللی شطرنج منتخب ایران و جهان در سطح بالایی برگزار شده است که این امر نشان دهنده اهمیت مناطق آزاد به موضوعات ورزشی است.
ترکان تصریح کرد:استان گیلان جزو استان های نخبه خیز کشور است و منطقه آزاد انزلی با توجه به این جایگاه گیلان در عرصه های مختلف از جمله ورزش در سطح استان و بین المللی می پردازد.
وی در پایان یادآور شد:مناطق آزاد در حال حاضر فراتر از نقش ملی خود در عرصه های ورزشی فعالیت می کنند و مسابقات کشتی جهان به زودی در چابهار برگزار می شود و فعالیت سازمان مناطق آزاد به گونه ای است که در عرصه های مختلف در هر منطقه ای ایفای نقش کند
در پایان ده دور رده بندی ده بازیکن تیم ستارگان ایران در این جام بدین شرح است:

۱٫پرهام مقصودلو ریتینگ ۲۵۰۱ هشت امتیاز
۲٫احسان قائم مقامی ریتینگ ۲۵۶۹ پنج و نیم امتیاز
۳٫امیررضا پور رمضانعلی ریتینگ ۲۵۰۹ چهار امتیاز
۴٫شاهین لرپری زنگنه ریتینگ ۲۴۶۸ چهار امتیاز
۵٫آرین غلامی ریتینگ ۲۴۵۴ چهار امتیاز
۶٫پوریا درینی ریتینگ ۲۵۲۴ سه و نیم امتیاز
۷٫پویا ایدنی ریتینگ ۲۵۶۰ دو امتیاز
۸٫علی رضا فیروزجاء ریتینگ ۲۴۸۱ دو امتیاز
۹٫سید خلیل موسوی ریتینگ ۲۴۳۲ یک و نیم امتیاز
۱٫٫سارا سادات خادم الشریعه ریتینگ ۲۴۴۵ نیم امتیاز
همچنین رده بندی شطرنج بازان ستارگان جهان

۱٫نایجل شورت ریتینگ ۲۶۵۲ هشت ونیم امتیاز
۲٫روماین ادوارد ریتینگ ۲۶۶۴ هفت امتیاز
۳٫میخائیل مچید شویلی ریتینگ ۲۶۰۴ هفت امتیاز
۴٫گابریل سرکیسیان ریتینگ ۲۶۷۹ شش و نیم امتیاز
۵٫آلکسی دریف ریتینگ ۲۶۷۹ شش و نیم امتیاز
۶٫میرشنکو ریتینگ ۲۶۱۶ شش امتیاز
۷٫لوشانگ لی ریتینگ ۲۶۱۱ شش امتیاز
۸جهانگیر وحیدوف ریتینگ ۲۵۸۶ شش امتیاز
ایوان سوکولوف ریتینگ ۲۶۴۲ پنج و نیم امتیاز
۱۰٫جان الوست ریتینگ ۲۵۲۴ پنج و نیم امتیاز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس