تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل باشگاه پیکان تهران گفت: حق ما در دیدار با استقلال تهران پیروزی بود. به گزارش ایسکانیوز، محمود شیعی پس از تساوی یک بر یک تیم های استقلال و پیکان در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی را از تیم پیکان شاهد بودیم و حق تیم ما پیروزی در این دیدار بود. از تیم […]

[ad_1]

مدیر باشگاه پیکان

مدیرعامل باشگاه پیکان تهران گفت: حق ما در دیدار با استقلال تهران پیروزی بود.

به گزارش ایسکانیوز، محمود شیعی پس از تساوی یک بر یک تیم های استقلال و پیکان در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی را از تیم پیکان شاهد بودیم و حق تیم ما پیروزی در این دیدار بود. از تیم استقلال انتظار نداشتیم چنین بازی را از خود به نمایش بگذارد.
وی در باره اهدای پاداش به بازیکنان و کادرفنی پیکان اظهار داشت: پیش از این به بازیکنان و کادرفنی گفته بودیم که در صورت پیروزی به آنها پاداش ویژه ای تعلق خواهد گرفت، اما با کسب تساوی موضوع پاداش در هیات مدیره مطرح و در باره آن تصمیم گیری خواهد شد.
شیعی در پاسخ به این سوال که بیشتر بازیکنان تیم پیکان به سمت نیمکت تیم استقلال رفتند، گفت: این فرهنگ سازی در بین هر بازیکنی که به باشگاه فرهنگی – ورزشی پیکان بیاید، نهادینه می شود و آنها می بایستی به پیشکسوتان خود احترام لازم را بگذارند.
دیدار تیم های استقلال و پیکان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار شد و دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس