تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از یاسوج، در حکم انتصاب “هوشنگ‌بهرامی” مدیر مالی شرکت توزیع‌ نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد که از سوی ” مهندس داود راهزادی ” صادر شده چنین آمده: بدینوسیله از تاریخ این ابلاغ، بعنوان مدیر مالی شرکت زیرنظر معاونت مالی و پشتیبانی منصوب می‌شوید. امیدست با هماهنگی سایر واحدهای ستادی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از یاسوج، در حکم انتصاب “هوشنگ‌بهرامی” مدیر مالی شرکت توزیع‌ نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد که از سوی ” مهندس داود راهزادی ” صادر شده چنین آمده:


بدینوسیله از تاریخ این ابلاغ، بعنوان مدیر مالی شرکت زیرنظر معاونت مالی و پشتیبانی منصوب می‌شوید. امیدست با هماهنگی سایر واحدهای ستادی و نواحی در انجام وظایف محوله موفق باشید.


به گزارش ایلنا از یاسوج، ” سیدعبدالله شمس ” پیش از این مسئولیت مدیر مالی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشت که در حکمی از سوی مدیرعامل این شرکت ، معاون مالی و پشتیبانی شرکت شد.


” هوشنگ بهرامی ” ۴۱ ساله از فرزندان دیار چرام استان کهگیلویه و بویراحمد است.


وی دارای مدرک کارشناسی ارشد برق، کارشناسی حسابداری و مسئولیت هایی از قبیل مدیر دفتر حسابرسی و بازرسی بمدت چهارسال و روابط عمومی شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد بمدت سه سال را در کارنامه کاری خود دارد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس