تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر صنعت گفت: مدیریت همه صنایع کشور مربوط به بخش‌خصوصی است. به گزارش ایلنا، محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی ساوه به خبرنگاران گفت: اکثر صنایعی که مشکلات‌مالی را حل کردند با حداکثر ظرفیت در حال کار هستند و واحدهایی که نتوانستند خود را به‌روز کنند با مشکل روبه‌رو شده‌اند. […]

[ad_1]

وزیر صنعت گفت: مدیریت همه صنایع کشور مربوط به بخش‌خصوصی است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی ساوه به خبرنگاران گفت: اکثر صنایعی که مشکلات‌مالی را حل کردند با حداکثر ظرفیت در حال کار هستند و واحدهایی که نتوانستند خود را به‌روز کنند با مشکل روبه‌رو شده‌اند.


وی ادامه داد: ۲۰ درصد واحدها که اغلب واحدهای تولیدی کوچک‌اند از لحاظ ظرفیت کمتر از ۱۰درصد تولید دارند و خوشبختانه مدیریت همه صنایع کشور مربوط به بخش‌خصوصی می‌شود و ما هیچ بودجه دولتی برای اداره صنایع کشور نداریم.


وزیر صنعت درباره دستاوردهای سفر به استان‌مرکزی هم گفت: آنچه در این سفر پیگیری شد ‌فعال‌کردن واحدهای کوچک و متوسط استان بود که خواهش کردیم بانک‌ها به پرداخت تسهیلات و اعتبار لازم در آن دسته از مصوباتی که در بودجه‌های استانی تصویب شده سرعت بدهند.


وی متذکر شد: برای برخی واحدهای بزرگ که به سبب مشکلات بازار و رکود دچار آسیب شدند و مربوط به صنعت یا نفت و گاز بوده‌اند مانند آذراب، ماشین‌سازی یا خطوط راه‌آهن مانند واگن‌ پارس تصمیماتی گرفته شد که مورد توجه قرار خواهد گرفت تا بازار مناسب برای آنها ایجاد کنیم.


وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه با اشاره به رایزنی‌ها برای پیگیری و حل مشکل برخی پروژه‌های توسعه‌ای نیز گفت: آنها را هم پیگیری کردیم تا کمک شود از طریق سیستم بانکی برای حل مشکلاتشان از جمله مشکل آب، محیط زیست به تدریج اقدام شود. مصوباتی هم داشتیم که نتیجه را بزودی مشاهده می‌کنیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس