تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر کل اوپک گفت: کشورهای تولیدکننده در داخل و خارج اوپک باید اقدامی را برای مدیریت تولید نفت به منظور حمایت از قیمت‌ها انجام دهند. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، محمد بارکیندو، دبیرکل اوپک در مصاحبه با روزنامه الحیات اعلام کرد: «نوعی واقع‌گرایی رو به رشد در داخل و خارج از […]

[ad_1]


دبیر کل اوپک گفت: کشورهای تولیدکننده در داخل و خارج اوپک باید اقدامی را برای مدیریت تولید نفت به منظور حمایت از قیمت‌ها انجام دهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، محمد بارکیندو، دبیرکل اوپک در مصاحبه با روزنامه الحیات اعلام کرد: «نوعی واقع‌گرایی رو به رشد در داخل و خارج از اوپک وجود دارد که تولیدکنندگان عضو و غیر عضو این گروه نفتی باید موضعی فعالانه‌تر در رابطه با مدیریت تولید به منظور تکمیل نیروهای سنتی بازار اتخاذ کنند.»

وی افزود: ما شاهد بودیم که در سال ۲۰۱۴ بدون یک رویکرد مداخله‌ای قیمت‌ها به کجا رفت.
 

اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت در حاشیه مجمع بین‌المللی انرژی (IEF) در روزهای ۲۶ تا ۲۸ سپتامبر در الجزایر با یکدیگر دیدار خواهند کرد. 

بارکیندو در خصوص احتمال توافق در خصوص فریز تولید نیز گفت: «در شرایط کنونی هیچ چیز غیرممکن نیست و من می‌دانم که هیچ‌ کشوری در اوپک از قیمت‌های پایین در امان نخواهد بود.»

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس