تاریخ انتشار: ۳۰ ارد ۱۳۹۵

– مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه، از کاهش دو تا چهار درجه ای دمای هوای نقاط مختلف استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با این کاهش دما، هوای استان قدری خنک می شود.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
شاهرخ پارسا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: سامانه ای ناپایدار طی امروز و فردا جو منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد که ضمن کاهش نسبی دمای هوا در برخی ساعات سبب وزش باد و رگبارهای موقت باران می شود.
وی افزود: البته رگبارهای باران همراه با رعد و برق خواهد بود و بهتر است افراد در هنگام وقوع این پدیده در ارتفاعات قرار نگیرند.
پارسا یادآور شد: وزش باد در نواحی مرزی سبب غبارآلود شدن شهرستان های واقع در این نقطه خواهد شد که این پدیده تا اواسط روز جمعه ادامه خواهد داشت.
مدیرکل هواشناسی کرمانشاه ادامه داد: دمای هوای امروز کرمانشاه بین ۱۴ تا ۳۱ درجه سانتی گراد در نوسان خواهد بود که طی روزهای جمعه و شنبه به طور متوسط سه درجه کاهش دما اتفاق می افتد.
وی در پایان گفت: گرمترین شهر استان طی امروز قصرشیرین با ۴۰ درجه سانتی گراد و خنک ترین شهر نیز سنقر و کلیایی با ۱۱ درجه بالای صفر خواهد بود.
میانگین بارندگی های استان از ابتدای سال جاری تاکنون (اول مهر ۹۴ تا ۳۰ اردیبهشت ۹۵) به ۷۲۸ میلی متر رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۲۴ درصد و در مقایسه با میانگین بلندمدت ۶۴ درصد رشد داشته است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس