تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان با بیان اینکه آتش سوزی در پتروشیمی بندر امام گسترده نیست، گفت: هنوز دلیل آتش سوزی مشخص نشده و در دست بررسی است اما این اتفاق خللی در فعالیت مجتمع وارد نکرده است. هاشم بالدی در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: عصر امروز آتش سوزی در یکی از […]

[ad_1]

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان با بیان اینکه آتش سوزی در پتروشیمی بندر امام گسترده نیست، گفت: هنوز دلیل آتش سوزی مشخص نشده و در دست بررسی است اما این اتفاق خللی در فعالیت مجتمع وارد نکرده است.

هاشم بالدی در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: عصر امروز آتش سوزی در یکی از انبارهای مواد اولیه لاستیک در پتروشیمی بندر امام رخ داده است.

وی افزود: بر اساس اعلام فرمانداری ماهشهر، این حریق گسترده نیست و در حال مهار شدن است.

بالدی با اشاره به اینکه علت حادثه در حال بررسی است، اضافه کرد: به گفته فرمانداری این حریق با استفاده از امکانات شهرستان قابل کنترل است و فعلا نیازی به اعزام نیرو و تجهیزات از شهرستان های همجوار را مرکز استان نیست اما در صورت لزوم امکانات استان در اختیار این پتروشیمی قرار می گیرد.

رضا امیری مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام نیز گفته است: آتش سوزی در واحد BDSR این شرکت خوشبختانه خسارت جانی نداشته است.

به گفته وی این آتش سوزی در انبار ضایعات این شرکت بوده و هیچ خللی در روند فعالیت های این مجتمع در نتیجه این حادثه بوجود نیامده است.

برج و یکی از مخازن پتروشیمی بوعلی ماهشهر نیز ۱۶ تیر امسال دچار حریق شد که از آن به عنوان بزرگترین حریق در پتروشیمی های ماهشهر یاد می شود. 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس