تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

رویترز اعلام کرد مدیر عامل پژو هفته آینده به ایران سفر می‌کند تا فروش ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو در نیمه دوم امسال و ۳۰۰ هزار خودرو در سال ۲۰۱۷ را با ایران قرارداد ببندد. به گزارش رویترز، مسئولان پژو سیتروئن گفته‌اند که در نظر دارند بیش از ۱۵۰ هزار دستگاه پژو در نیمه دوم […]رویترز اعلام کرد مدیر عامل پژو هفته آینده به ایران سفر می‌کند تا فروش ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو در نیمه دوم امسال و ۳۰۰ هزار خودرو در سال ۲۰۱۷ را با ایران قرارداد ببندد.

به گزارش رویترز، مسئولان پژو سیتروئن گفته‌اند که در نظر دارند بیش از ۱۵۰ هزار دستگاه پژو در نیمه دوم امسال به ایران بفروشند. پژو قبل از تحریم‌ها علیه ایران بازار خوبی در این کشور داشت اما بعد از اعمال تحریم‌ها در سال ۲۰۱۲ ایران را ترک کرد. بعد از لغو تحریم‌ها در ماه ژانویه دوباره به ایران برگشته است.

میزان فروش پژو قبل از تحریم‌ها به ۴۵۸ هزار دستگاه رسید که ۳۰ درصد بازار ایران را در اختیار داشت اما اکنون وضعیت فرق کرده است.

پژو اکنون در بازار ایران مجبور است با خودروهای چینی که بازار خوبی را به دست گرفته‌اند رقابت کند. همچنین خودروی پژو اکنون با خودروهای رنو نیز باید به رقابت بپردازد.

کارلوس تاوارس مدیرعامل پژو گفته است که این فروش آغاز اجرایی شدن معاملات طی قرارداد امضاء شده با ایران است.

تاوارس قرار است هفته آینده به ایران سفر کند و می‌خواهد ۳۰۰ هزار دستگاه پژو در سال ۲۰۱۷ به ایران بفروشد.

منبع: فارسمنبع:گذارنیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس