تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل خانه سینما درگذشت مرحوم داود رشیدی را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، متن پیام منوچهر شاهسواری به مناسبت درگذشت مرحوم داوود رشیدی به این شرح است: «تنها خداست که می‌ماند و می‌داند برای نگاه به جایگاه داود رشیدی، می‌ایستیم و سربه سوی بالا می‌بریم. برای نگاه به […]

[ad_1]

مدیرعامل خانه سینما درگذشت مرحوم داود رشیدی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام منوچهر شاهسواری به مناسبت درگذشت مرحوم داوود رشیدی به این شرح است:


«تنها خداست که می‌ماند و می‌داند


برای نگاه به جایگاه داود رشیدی، می‌ایستیم و سربه سوی بالا می‌بریم.


برای نگاه به مسیری که پایدارانه پیمود تا اینگونه با نیکنامی، از دیروزها به امروز و از امروز به فرداها برسد، به روزگارانی باز می‌گردیم که سینمای ایران خود در تکاپوی کشف و مکاشفه بود و به نوآورانی نیاز داشت که تعریفی ناب و توامان از هنر، همت و هویت ملی ارائه کنند؛ شمع راه دیگران شوند و مرشد بمانند تا آخرین نفس که نامشان، راهشان و یادشان در دفتر جاودانگی نگاشته می‌شود.


پیکر خسته‌اش را چون دُردانه‌ای، در دل خاک می‌نهیم تا از آن درختی سایه گستر سر برآرد و هر دلتنگ و دلخسته‌ای از خانواده هنر، در پناه آن دمی بی‌اساید و به یاد بیاورد که سینمای ایران، بزرگانی دارد آبرومند و دوست داشتنی، دارای اخلاق و آدابی ستودنی و نامدار به نام‌هایی تا ابد ماندنی… بزرگانی که مُهرِ مهِرشان، به اراده خدا، بر دلهای مردمان زده شده و تلاش برای زدودن آن، همواره تلاشی است بی حاصل.


یادش را تا هستیم محترم می‌داریم و این احترام را به آیندگان عرصه فرهنگ و هنر سرزمین‌مان نیز منتقل خواهیم کرد.»

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس