تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تهران، طی حکمی “رضا قدیمی” را به عنوان مدیرعامل جدید سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران منصوب کرد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، رضا قدیمی که تا پیش از این مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بود، با حکم «مجتبی عبداللهی» […]

[ad_1]

آرم شهرداری تهران

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تهران، طی حکمی “رضا قدیمی” را به عنوان مدیرعامل جدید سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران منصوب کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، رضا قدیمی که تا پیش از این مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بود، با حکم «مجتبی عبداللهی» به سازمان خدمات اجتماعی آمد تا جایگزین «فرزاد هوشیار پارسیان» مدیرعامل پیشین این سازمان شود.

قدیمی که مدرک کارشناس ارشد مدیریت بحران (امنیت ملی) خود را از دانشگاه فارابی گرفته است، سوابقی همچون عضویت در هیات مدیره شرکت فرودگاه‌های کشور و مدیرکلی فرودگاه بین‌المللی حضرت امام(ره)، معاونت فرودگاه مهرآباد و سرپرستی فرودگاه‌های بین‌المللی سردار جنگل رشت و مهرآباد تهران را نیز در کارنامه دارد.

مدیرعامل جدید سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران همچنین در سال ۱۳۸۳ به عنوان «کارمند نمونه کشور» و در سال ۱۳۹۲ نیز به عنوان «کارمند نمونه شهرداری تهران» برگزیده شده و مورد تقدیر قرار گرفته است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس