تاریخ انتشار: ۱۸ خرد ۱۳۹۵

– طی مراسمی با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران (اجا) و جمعی از فرماندهان ارشد این نیرو، امیر سرتیپ بیوک عباس زاده به عنوان مدیرعامل جدید بتاجا منصوب شد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد تعاون ارتش، سرلشکر عطاءالله صالحی در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات امیر عباس محتاج در سال های حضور در بنیاد تعاون ارتش گفت: در شرایطی که بنیاد وضعیت مطلوبی نداشت سردار محتاج با تلاش تحسین برانگیز وارد میدان شد و در دوسال اول کار ها با کیفیت خوب پیش رفت که در ایام اخیر، رکود در حوزه های اقتصادی و مسکن برخی موانع را در کشور و در بنیاد ایجاد کرد.
سرلشگر صالحی همچنین روند انتخاب مدیرعامل جدید را بر اساس قانون مصوب و پیشنهاد هیأت امنا دانست و افزود: پس از پیشنهادات هیأت امنا بتاجا و بحث و تبادل نظر با گزینه های پیشنهادی، مسئولیت را به امیر عباس زاده واگذار کردیم.
وی در ادامه ضمن آرزوی توفیق برای مدیرعامل جدید تأکید کرد: ظرفیت های مناسبی برای مسکن دار کردن کارکنان داریم که این موضوع باید در اولویت قرار گیرد.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، هم افزایی در مسیر ارائه خدمات به کارکنان را از وظایف بنیاد دانست تا با استفاده از توانمندی های بانک حکمت ایرانیان، شرکت بیمه حکمت صبا و دیگر امکانات موجود، این امر امکان پذیر و ممکن شود.
امیر سرلشگر صالحی اضافه کرد: فعالیت شرکت های تابعه بنیاد باید در سرفصل های مصوب صورت گیرد و سود حاصله در جهت بهره مندی بیشتر کارکنان به کار گرفته شود. وی گفت: خدمت به کارکنان و ارتقاء سطح معیشت ایشان باید با نگاه جدی در بتاجا دنبال شود و هر فعالیت جدیدی با تأکید بر همین دیدگاه ادامه یابد.
امیر عباس محتاج نیز طی سخنانی از حمایت ها و رهنمودهای فرمانده کل ارتش در دوران مدیریت خود در بتاجا قدردانی کرد و اظهار داشت: به عنوان یک سرباز همواره آماده خدمت هستم و در این دوران تجاربی را کسب نموده ام که متعلق به فرد نیست و به سازمان تعلق دارد و در مسیر خدمت در این نظام مقدس به کار خواهم گرفت.
امیر بیوک عباس زاده پیش از این مسئولیت معاونت مهندسی نیروی هوایی ارتش و مدیر عمرانی فرودگاه های کشور و صنایع هوایی ایران را عهده دار بود.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین طی حکمی امیر رضا خرم طوسی را به عنوان رئیس هیأت مدیره بنیاد تعاون ارتش منصوب کرد. امیر خرم طوسی در حال حاضر مشاور عالی فرمانده کل ارتش و مسئولیت قرارگاه راهیان نور ارتش را برعهده دارد و پیش از این نیز مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش، جانشین ستاد مشترک ارتش و فرمانده مرکز آموزش نزاجا بوده است.
اجتمام ** ۱۹۹۶** ۱۵۶۹

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس