تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

وزیر کشور گفت: تلاش دولت بر این است که با حمایت از سیاست‌های ابلاغی رهبری، مسیر اقتصاد مقاومتی را پیش ببرد.  به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی روز پنجشنبه در جمع نخبگان، علما، سران و بزرگان قوم ترکمن که در حوزه علمیه شهرستان گمیشان برگزار شد، گفت: رهبر انقلاب دستور دادند که باید اقتصاد مقاومتی را […]


وزیر کشور گفت: تلاش دولت بر این است که با حمایت از سیاست‌های ابلاغی رهبری، مسیر اقتصاد مقاومتی را پیش ببرد.

 به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی روز پنجشنبه در جمع نخبگان، علما، سران و بزرگان قوم ترکمن که در حوزه علمیه شهرستان گمیشان برگزار شد، گفت: رهبر انقلاب دستور دادند که باید اقتصاد مقاومتی را پیش ببریم.


وی افزود: در طول یکسال گذشته توانسته ایم در حوزه‌های اشتغال، رفع مشکلات کارخانجات، ایجاد طرح‌های جدید و سرمایه‌گذاری خارجی، مسیر را برای عملی کردن اقتصاد مقاومتی فراهم کنیم.


رحمانی فضلی با تاکید بر اینکه «مردم محور اصلی اقتصاد مقاومتی هستند و ما نباید فقط به طرح‌های دولتی تاکید کنیم»، گفت: وزارت کشور از هر طرح یا سرمایه‌گذاری فردی، جمعی و یا تعاونی در راستای اقتصاد مقاومتی حمایت می‌کند.


وزیر کشور با بیان اینکه «مردم باید از آثار اقتصاد مقاومتی بهره‌مند شوند»، گفت: استانداران و مدیران استانی عدالت را در اقتصاد مقاومتی رعایت کنند.


رحمانی‌فضلی تاکید کرد: ما باید الگوی مناسبی را در حوزه اقتصادی به دنیا ارائه کنیم و امنیت و اقتدارمان را تقویت کنیم و اقتصاد مقاومتی می‌توان چنین کاری را انجام دهد.


وزیر کشور گفت: خدا را سپاسگزاریم که توفیق زندگی در جمهوری اسلامی ایران را به ما اعطا کرده تا برای اعتلای ارزش‌های دینی، اعتقادات دینی و مشخص کردن مسیر برای آنکه همه دل‌ها و قلب‌ها به نورانیت دین اسلام متمایل شود، گام برداریم.


رحمانی فضلی افزود: دولت برخاسته از رای مردم است و دولت‌ها تجلی اراده رای مردم هستند، صاحبان واقعی دولت مردم هستند که دولت ها را می سازند و باید هفته دولت را به مردم تبریک گفت.


وزیر کشور گفت: امروز پس از ۳۸ سال از انقلاب اسلامی با همه مخالفت‌ها و دشمنی‌ها و توطئه‌ها، با مقاومت، استقامت و همراهی مردم شاهد آن هستیم که به رغم ناامنی ها و ناپایداری ها در خاورمیانه، جمهوری اسلامی ایران مرکز امنیت، صلح و ثبات است.


رحمانی‌فضلی افزود به لطف خدا توانستیم با همه تحریم ها و فشارهایی که آمریکا و دشمنان بر ما وارد می کنند، با مقاومت مردم، مسیر رفع تحریم ها و مذاکره و گفت‌وگو را با هدایت رهبر انقلاب و تدابیر رئیس جمهور به گونه‌ای پیش ببریم که دنیا امروز حقانیت ما را قبول کرده و پذیرفته است ایران می‌تواند فعالیت هسته‌ای خود را داشته باشد، آزادانه تجارت کند و نفت بفروشد و با دنیا وارد تجارت و سرمایه‌گذاری شود.


وزیر کشور گفت: همه فشارها در این جهت بود که ما تسلیم شویم، اما به لطف خدا توانستیم این عزت برای مردم خودمان داشته باشیم و دشمن را وادار به پذیرش کنیم.


وزیر کشور صبح پنجشنبه در راس هیاتی عالیرتبه از مقامات این وزارتخانه برای انجام سفری پنج روزه به استان گلستان وارد گرگان شده بود.


وی در بدو ورود به فرودگاه امام خمینی(ره) گرگان مورد استقبال رسمی حسن صادقلو استاندار و جمعی از مقامات این استان قرار گرفت.


رحمانی‌فضلی در این سفر که همزمان با هفته دولت انجام می‌شود، دیدارهای مختلفی با علما، نخبگان، فعالان اقتصادی و اقشار مختلف مردم خواهد داشت.


همچنین قرار است در جریان این سفر کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گلستان به ریاست وزیر کشور تشکیل و تصمیمات لازم در این کارگروه اتخاذ شود.


رحمانی‌فضلی با حضور در استان گلستان از مرکز آبزیان گمیشان در بحث پرورش میگو و تعدادی مراکز تولیدی مهم استان گلستان بازدید خواهد کرد.


حضور در جلسه شورای اداری و بهره‌برداری از تعدادی از طرح‌های مهم تولیدی استان گلستان از دیگر برنامه‌های سفر رحمانی فضلی به این استان است.منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس