تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] شماره ۱۰ کهکشانی ها به دلیل مصدومیت هنگام گرم کردن دیدار تیمش مقابل ایبار را از دست داد. به گزارش ایسکانیوز، روز گذشته بود که رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو برابر ایبار به میدان رفت، دیداری که در آستانه آن خبر رسید هامس رودریگز هافبک شماره ۱۰ کهکشانی ها به دلیل مصدومیت هنگام گرم کردن […]

[ad_1]

شماره ۱۰ کهکشانی ها به دلیل مصدومیت هنگام گرم کردن دیدار تیمش مقابل ایبار را از دست داد.

به گزارش ایسکانیوز، روز گذشته بود که رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو برابر ایبار به میدان رفت، دیداری که در آستانه آن خبر رسید هامس رودریگز هافبک شماره ۱۰ کهکشانی ها به دلیل مصدومیت هنگام گرم کردن نمی تواند در آن به میدان برود.

در همین راستا نشریه AS اقدام به بررسی میزان مصدومیت و دوری وی از میادین کرده است. به گفته این منبع در حال حاضر که بازیکنان راهی اردوهای ملی می شوند، هامس نیز قرار بود برابر پاراگوئه و اروگوئه به میدان برود که با توجه به این مصدومیت وی در این بازی های حاضر نخواهد شد و در مادرید به ریکاوری اش ادامه خواهد داد. اما AS اعلام کرده است که پس از گذشته این بازی های ملی وی می تواند بار دیگر به میادین برگردد و در بازی بعدی کهکشانی ها در لالیگا برابر بتیس که روز ۱۵ اکتبر در سویا برگزار خواهد شد به میدان برود و مشکلی برای آن دیدار نخواهد داشت.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس