تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش و آرمان دیناروند با قبول شکست در مقابل تیم ملی پاکستان به مدال نقره رقابت های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا در رشته اسنوکر تیمی رسید. به گزارش ایسکانیوز، تیم ملی اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش و آرمان دیناروند با نتیجه ۳ […]

[ad_1]

تیم ملی اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش و آرمان دیناروند با قبول شکست در مقابل تیم ملی پاکستان به مدال نقره رقابت های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا در رشته اسنوکر تیمی رسید.

به گزارش ایسکانیوز، تیم ملی اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی، امیر سرخوش و آرمان دیناروند با نتیجه ۳ بر یک در مقابل تیم پاکستان متشکل از محمد آصف و بابر مسیح مغلوب شد و به مدال نقره این رقابت ها دست پیدا کرد. تیم ایران که به دلیل دارا بودن مقام قهرمانی جهان مستقیم وارد مرحله یک چهارم پایانی شده بود با پیروزی در مقابل تیم های قطر و امارات فینالیست شد و در این مرحله مغلوب تیم پاکستان شد.

نخستین دوره رقابت های ورزش های بیلیاردی قهرمانی آسیا سوم تا یازدهم مهرماه به میزبانی کشور امارات(فجیره)در رشته های اسنوکر ۱۵ توپ، تیمی، شش توپ، ناین بال انفرادی، ناین بال تیمی و ایت بال چینی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.

تیم ملی بیلیارد ایران با حضور سهیل واحدی، امیر سرخوش، آرمان دیناروند و مهران ارشادی در رشته اسنوکر، محمدعلی پردل، علی مقصود، کاوه زرعکانی در رشته پاکت بیلیارد، ساسان لشکری در رشته بیلیارد سه توپ ودر بخش بانوان اکرم محمدی، بهناز اقدم، نادیا کامران، در رشته اسنوکر و مریم ایزدی، پریسا منگلی، اکرم محمدی در رشته ناین بال در این رقابت ها شرکت می کنند.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس