تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دارنده مدال برنز پاراالمپیک گفت: روی پیشانی من نوشته شد است که مدال برنز و قسمت اینگونه بود که سوم شوم. به گزارش ایسکانیوز، علی صادق زاده درخصوص کسب مدال برنز رقابت‎های وزنه برداری دسته ۱۰۷- کیلوگرم بازی‌های پارالمپیک ریو، اظهار داشت: از ناحیه سینه و پشت کمر مصدوم بودم، اما توانستم به این […]

[ad_1]

وزنه برداری

دارنده مدال برنز پاراالمپیک گفت: روی پیشانی من نوشته شد است که مدال برنز و قسمت اینگونه بود که سوم شوم.

به گزارش ایسکانیوز، علی صادق زاده درخصوص کسب مدال برنز رقابت‎های وزنه برداری دسته ۱۰۷- کیلوگرم بازی‌های پارالمپیک ریو، اظهار داشت: از ناحیه سینه و پشت کمر مصدوم بودم، اما توانستم به این مسابقات برسم. خوشحالم که این مدال را گرفتم و آن را به همه مردم کشورم تقدیم می‌کنم. با تمام توان تلاش کردم و چیزی کم نگذاشتم. باور نمی‎کردم و از کسب این مدال متعجب هستم. مدتی تمرین نکردم اما خدا کمک کرد که این مدال را بگیرم و آن را به روح پدرم که به تازگی فوت کرده است تقدیم می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که شما به مدال نقره هم نزدیک بودید اما بازهم برنز کسب کردید، عنوان کرد: به خیلی‌ها ثابت کردم که می‎توانم. در اینجا از مربیان و رئیس فدراسیون و همین طور مادرم و خانواده‌ام که کمکم کردند، تشکر می‎کنم.

ملی‌پوش وزنه برداری کشورمان درباره خطایی که داوران از او در حرکات دوم و سوم گرفتند، تصریح کرد: حرکتم خطا نبود، اما قسمت این بود که مدال برنز بگیرم. خدا را شکر می‎کنم که دست پر برمی‌گردم. روی پیشانی من نوشته برنز و خدا خواست برنز بگیرم.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس