تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عبدالرحمن محمد بازیکن تیم ملی فوتبال قطر گفت: در دیدار امشب مقابل ایران کاری خواهیم کرد که انبوه تماشاگران ایرانی حاضر در ورزشگاه آزادی از تیمشان رویگردان شوند و تیم ما را تشویق کنند. به گزارش ایسکانیوز، وی روز پنجشنبه در گفت وگو با الجزیره اسپورت افزود: این کار شدنی است وباید اینقدر خوب […]

[ad_1]

عبدالرحمن محمد بازیکن تیم ملی فوتبال قطر گفت: در دیدار امشب مقابل ایران کاری خواهیم کرد که انبوه تماشاگران ایرانی حاضر در ورزشگاه آزادی از تیمشان رویگردان شوند و تیم ما را تشویق کنند.

به گزارش ایسکانیوز، وی روز پنجشنبه در گفت وگو با الجزیره اسپورت افزود: این کار شدنی است وباید اینقدر خوب بازی کنیم و ایران را درگلزنی تحت فشار قرار دهیم تا اینکه هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی از تشویق تیمشان خسته وعصبی شوند.
محمد که از معدود یازیکنان قطری الاصل این تیم است بیان کرد: این دیدار دشواری های خود را دارد، چرا که هر تیم در نخستین گام دوست دارد که رقابت های مقدماتی جام جهانی را با پیروزی آغاز کند.
وی ادامه داد: احساس می کنم مسابقه در چنین شرایطی و در ورزشگاه آزادی بسیار دشوار خواهد بود، اما ما با اتکا به روح جنگندگی و اصرار به برد وارد این کارزار خواهیم شد.
محمد بیان کرد: می دانم که سختی کار برای قطر ناشی از قدرت و توانایی بالای بازیکنان ایران و حضور انبوه هواداران این تیم است، اما می توانیم بازیکنان را زیر فشار تماشاگران خودی قرار دهیم و آنها را مضطرب کنیم.
وی اظهار کرد: کادر فنی قطر روی این دیدار برنامه ریزی دقیق و ویژه ای کرده که اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود شکست دادن تیم ملی ایران محال نیست اما می دانم که دشوار است.
در آغاز هفته نخست رقابت های فوتبال مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، تیم ملی فوتبال کشورمان ساعت ۲۱ امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف قطر می رود.

۴۰۱/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس