تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معیارهای رده A باشگاه پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها مورد تأیید سازمان لیگ قرار گرفت و برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام عضو بخش روابط بین‌الملل باشگاه، مدارک تهیه شده توسط دپارتمان‌های حقوقی، پرسنلی، زیرساختی و ورزشی، پیش از […]

[ad_1]

معیارهای رده A باشگاه پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها مورد تأیید سازمان لیگ قرار گرفت و برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام عضو بخش روابط بین‌الملل باشگاه، مدارک تهیه شده توسط دپارتمان‌های حقوقی، پرسنلی، زیرساختی و ورزشی، پیش از موعد سررسید در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا آپلود شد. این معیارها پیش از این مورد ممیزی اولیه سازمان لیگ قرار گرفت که تمامی موارد رده A باشگاه پرسپولیس که عدم تأیید آنها امکان ممانعت از ورود تیم به جام قهرمانان آسیا را به‌دنبال داشت توسط سازمان لیگ مورد تأیید واقع شد.


امیرعلی حسینی در این ارتباط ادامه داد: صدور مجوز حرفه‌ای به منزله آن است که باشگاه‌ها از حدنصاب و استانداردهای تعریف شده در پنج بخش کلی حقوقی، ورزشی، زیرساختی، پرسنلی و مالی برخوردار هستند و به این ترتیب باشگاه مجاز به حضور در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. این استانداردها و رویه‌ها هر سال ارتقاء می‌یابد و به همین دلیل مجوزها سالانه صادر می‌شود.


وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر برای سال جدید ما در چهار بخش، مستندات و مدارک لازم را ارسال کرده‌ایم و تهیه مدارک مربوط به بخش مالی هم آخرین مراحل را طی می‌کند و در نظر داریم این مورد هم قبل از سررسید پس از ممیزی و تأیید سازمان لیگ برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود.


در این ارتباط لازم به ذکر است که همه ساله کنفدراسیون فوتبال آسیا مأموران ممیزی خود را برای بررسی شرایط باشگاه‌ها به کشورهای عضو می‌فرستد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس