تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ تهران از مرمت مدارس این منطقه همزمان با سال تحصیلی جدید در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی نگهداشت شهر خبر داد. به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، علی حیدری با اعلام این مطلب افزود: ظرف چند روز باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید متناسب […]

[ad_1]

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ تهران از مرمت مدارس این منطقه همزمان با سال تحصیلی جدید در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی نگهداشت شهر خبر داد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، علی حیدری با اعلام این مطلب افزود: ظرف چند روز باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید متناسب با نیازمندی‌های مدارس و توافقنامه فیمابین عملیات اجرایی مرمت و نگهداشت مدارس به اتمام خواهد رسید.

وی با اشاره به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و در دست اقدام ویژه مدارس تصریح کرد: ۱۹ باب مدرسه به عنوان مدارس ویژه طرح نگهداشت در محلات نظام آباد، شاهد و ارامنه انتخاب و اعتبارات ویژه‌ای برای این مدارس به عنوان مدارس کم برخورددار در نظر گرفته شده است.

معاون شهردار منطقه ۷ با بیان اینکه در سطح منطقه ۱۶۷ مدرسه دولتی و غیردولتی وجود دارد، گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش اقدامات بهسازی برای ۸۵ مدرسه انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر ایمن‌سازی محل‌های تردد به مدارس سطح منطقه، یادآور شد: اقدامات بهسازی با محور نظافت نمای مدارس و فضای سبز مدارس و سرویس‌های بهداشتی، ایزوگام مدارس و خدمات عمرانی انجام می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس