تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شهردار منطقه ۲۰ تهران ازآغاز فعالیت های عمرانی و بهسازی محیطی در مدارس استثنایی این منطقه جنوبی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین سید احمد صفوی اعلام کرد بهسازی محیطی و فعالیت های عمرانی در مدارس استثنایی جنوب شهر ری آغاز شده است. او در این باره توضیح داد: در […]

[ad_1]

دانش آموزان استثنایی

شهردار منطقه ۲۰ تهران ازآغاز فعالیت های عمرانی و بهسازی محیطی در مدارس استثنایی این منطقه جنوبی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین سید احمد صفوی اعلام کرد بهسازی محیطی و فعالیت های عمرانی در مدارس استثنایی جنوب شهر ری آغاز شده است. او در این باره توضیح داد: در راستای رسیدگی و حمایت از مراکز آموزشی، بهسازی ۷ مدرسه استثنایی آغاز شده است و تا نیمه شهریور ماه به پایان می رسد.

صفوی با اشاره به اینکه مدارسی که شرایط ویژه دارند در اولویت هستند گفت: بهسازی مدارس استثنایی در قالب فعالیت های عمرانی و تجهیزی در مدارس قدسی موفقیان، اقدس موفقیان، الهام، حضرت عبدالعظیم(ع)، دانش، ترنم، طاهر در حال اجراست و مدارس استعدادهای درخشان نیز در دستور کار قرار دارد.
او گفت: طرح حمایت از مدارس و مراکز آموزشی به دنبال رویکرد اجتماعی مدیریت شهری عملیاتی شده و در یک دهه اخیر اقدامات موثر و سازنده ای در اماکن آموزشی انجام شده است تا دانش آموزان در محیط مناسبی به کسب علم و دانش بپردازند.
صفوی با اشاره به اینکه قشر دانش آموزی تاثیرپذیرترین قشر جامعه برای فرهنگ سازی هستند، گفت: اجرای طرح های اجتماع محور در مدارس موجب شده تا زمینه تعامل و همکاری با آموزش و پرورش بیش از پیش برقرار شود.
شهردار منطقه ۲۰ یادآور شد: طرح حمایت از مدارس برای بیش از ۱۰۰ مدرسه این منطقه در حال اجراست که مدارس اسثنایی و استعدادهای درخشان با نگاه ویژه تری انجام می شود.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس