تاریخ انتشار: ۲۱ خرد ۱۳۹۴

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تماس با وکیل مهاجم و هافبک تیم فوتبال پرسپولیس خواهان تمدید قرارداد با مهدی طارمی و احمد نوراللهی شد. به گزارش گذار نیوز  و به نقل از فارس، محمد حسین نژادفلاح یکی دو روزی است که مذاکرات خود را جهت تمدید قرارداد بازیکنان آغاز کرده است. در همین راستا وی در تماسی […]

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تماس با وکیل مهاجم و هافبک تیم فوتبال پرسپولیس خواهان تمدید قرارداد با مهدی طارمی و احمد نوراللهی شد.

نژاد فلاح

به گزارش گذار نیوز  و به نقل از فارس، محمد حسین نژادفلاح یکی دو روزی است که مذاکرات خود را جهت تمدید قرارداد بازیکنان آغاز کرده است.

در همین راستا وی در تماسی که با وکیل مهدی طارمی و احمد نوراللهی ۲ بازیکن جوان پرسپولیس داشته اعلام کرده پرسپولیس هر ۲ بازیکن را می‌خواهد.

قائم مقام پرسپولیس خواسته هفته بعد که این بازیکنان به تهران آمدند قراری گذاشته شود تا مذاکرات لازم انجام شود.

وی با تاکید بر این نکته که باشگاه قدر سرمایه‌های جوان خود را می داند، اعلام کرد که خارج از اینکه قائم مقام باشگاه است به عنوان یک برادر دوست ندارد فوتبال طارمی در کشورهای عربی تباه شود. اگر بحث انتقال این بازیکن به اروپا بود باشگاه هم کمک لازم را می‌کرد اما با توجه به اینکه قرارداد سال دوم این بازیکن توافقی است نظر باشگاه این است که با یک رقم معقول او در پرسپولیس بماند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس