تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۴
عبدی:دوستان با حسن نیت خود به باشگاه زیان می رسانند!

عضو اسبق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با وجود اینکه برای خرید بلیت های مسابقه پرسپولیس برابر ذوب آهن به سازمان لیگ رفته با پاسخ مثبت مواجه نشده است.

به گزارش گذار نیوز، پس از سه مسابقه ضعیف پرسپولیس در لیگ برتر و قرار گرفتن این تیم در انتهای جدول رده بندی رقابت ها حسین هدایتی متقاضی خرید این باشگاه اعلام کرد برای خرید بلیت های مسابقه هفته چهارم این تیم برابر ذوب آهن و حضور تماشاگران این تیم در ورزشگاه آزادی اعلام آمادگی می کند. وی که با خرید سه مسابقه این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در زمان قائم مقامی نژادفلاح زمینه ساز حضور یکصد هزار نفری پرسپولیسی ها پس از مدت ها در آزادی شده بود این بار نیز پیشنهاد  خود را برای کمک به پرسپولیس ارائه کرد اما پیشنها او  این بار با استقبال چندانی از سوی مدیران پرسپولیس مواجه نشده است.

حسین عبدی سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در اولین واکنش اعلام کرد برخی دوستان با حسن نیت خود به باشگاه زیان می رسانند و سایر اعضای هیئت مدیره نیز تاکید کردند این پیشنهاد باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

هدایتی شب گذشته با اشاره به این مسئله در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطلبی منتشر کرده و نوشت : «دوستان سلام. بلافاصله بعد از تقاضاى شما مبنى بر خریدارى بلیطهـاى بازى پنج شنبه مقابل ذوب آهـن اعلان آمادگى کردم و روز شنبه به سازمان لیگ مراجعه کردم و به رئیس سازمان لیگ آقاى تاج نیز گفتم و ایشان فرمودند ١٠ درصد متعلق به میهـمان میباشد آن را چه کنیم؟ که گفتم دوستان ذوب آهـن نیز قدمشون روى چشم انهـا نیز دوستان ما میباشند و میتوانند رایگان ١٠ درصد خود را پر کنند.

ایشان فرمودند باشگاه نیز باید مکتوب اعلان رضایت کنند و به من فرمودند منتظر باشید با شما تماس میگیریم، عصر هـمان روز آقاى تاج طى تماسى فرمودند با آقاى طاهـرى صحبت کردند و گفتند بررسى میکنیم پاسخ میدهـیم و خواستند ما و نماینده ما با باشگاه تماس گیرد.

از هـمان لحظه نماینده ما تا این لحظه چندین بار تماس و مراجعه نمودند ولى متأسفانه هـنوز نامه اعلان رضایت و یا موافقت به سازمان لیگ صادر و ارسال نشده که حتماً صلاح را اینگونه میدانند. ضمن اینکه صبح امروز شاهـد بودم در یک روزنامه وابسته به وزارت محترم ورزش پیشنهـاد بنده را دخالت در امور باشگاه دانسته ،شما دوستان که از من میخواهـید بلیطهـا را خریدارى کنم و یا کمک کنم پاسخ نمیدهـم دلیلش این است که دوستان نیازى به من نداشته و نمیبینند و هـمواره رد احسان میکنند.

من بعنوان یک هـوادار خواهـش میکنم کمى مرا درک کنید و گاهـى اینگونه قسم ندهـید براى کمک ، ولى کماکان دعا گو و به استادیوم میرویم و حمایت خودمونو نشان میدهـیم و آرزوى پیروزى و موفقیت براى پرسپولیس بزرگ داریم. یاعلى»

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس