تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۴

دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه نسبت به انتقادات منتقدانش درباره اظهارات اخیرش پیرامون لزوم ممنوع کردن ورود مسلمانان به امریکا واکنش نشان داد.

رسانه های امریکایی با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ که در جریان یک مصاحبه تلویزیونی مطرح شد نوشتند:”ترامپ گفت که منتقدان او احمق هستند. اوافزود:”من آدم ریاکاری نیستم و به دلیل آن چه گفتم شرمنده و متاسف نیستم. من حرفم را پس نمی گیریم”.

 

“دونالد ترامپ” نامزد حزب جمهوریخواه نسبت به انتقادات منتقدانش درباره اظهارات اخیرش پیرامون لزوم ممنوع کردن ورود مسلمانان به امریکا واکنش نشان داد.

 

به گزارش خرداد، رسانه های امریکایی با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ که در جریان یک مصاحبه تلویزیونی مطرح شد نوشتند:”ترامپ گفت که منتقدان او احمق هستند. اوافزود:”من آدم ریاکاری نیستم و به دلیل آن چه گفتم شرمنده و متاسف نیستم. من حرفم را پس نمی گیریم”.

 

ترامپ روز سه شنبه در مصاحبه با “باربارا والترز” مجری برنامه های تلویزیون نظرات خود را بیان کرد. ترامپ در مصاحبه با شبکه خبری “ای بی سی” اظهار کرد:”من دارای روابط فوق العاده ای با بسییاری از مسلمانانی هستم که با من هم عقیده می باشند”.

 

در آخرین نظرسنجی انجام شده از سوی خبرگزاری “رویترز” ترامپ با کسب ۳۵ درصد محبوبیت در میان افکار عمومی از کدیگر نامزدها از جمله مارکو روبیو (با ۱۴ درصد جلب نظر مساعد افکار عمومی) و بن کارسون (با ۱۳ درصد) پیش افتاده بود.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس