تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن حملات تروریستی زنجیره ای در دمشق،با دولت و ملت سوریه ابراز همدردی کرد. به گزارش ایسکانیوز، سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن حملات تروریستی زنجیره ای در استانهای طرطوس، حمص، حسکه و حومه دمشق که منجر به کشته شدن دهها نفر از مردم بیگناه این کشورشد، […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن حملات تروریستی زنجیره ای در دمشق،با دولت و ملت سوریه ابراز همدردی کرد.

به گزارش ایسکانیوز، سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن حملات تروریستی زنجیره ای در استانهای طرطوس، حمص، حسکه و حومه دمشق که منجر به کشته شدن دهها نفر از مردم بیگناه این کشورشد، با دولت و ملت سوریه ابراز همدردی کرد.

بهرام قاسمی خاطرنشان ساخت: اقدام تروریستهای جنایتکار تکفیری و حامیان وهابی آنها در هدف قرار دادن شهروندان غیرنظامی، نشانه عجز و شکست آنها در نبرد نظامی و رؤیاهای خام سیاسی آنها در منطقه است که منجر به تکرار روزمره اینگونه جتایات دهشتناک و بوجود اورنده صحنه های دردناک و شرم آور در سوریه و عراق و یمن شده است.

سخنگوی وزارت خارجه تأکید کرد مجامع ببن المللی و جامعه جهانی باید دست از بی تفاوتی نسبت به آمران، حامیان و مسببان این جنایات شرم اور برداشته و در اجرای مسئولیت تاریخی، قانونی و انسانی خود درجهت مقابله ریشه ای با تروریسم تکفیری جدیت اساسی و لازم را نشان دهند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس