تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌یی وزارت امور خارجه وقوع انفجارهای تروریستی در نقاط مختلف عراق که منجر به کشته و زخمی شدن حدود یکصد نفر از شهروندان این کشور شد را محکوم کرد. به گزارش ایسکانیوز، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن ابراز هم‌دردی با مردم و دولت عراق و بازماندگان قربانیان […]

[ad_1]

رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌یی وزارت امور خارجه وقوع انفجارهای تروریستی در نقاط مختلف عراق که منجر به کشته و زخمی شدن حدود یکصد نفر از شهروندان این کشور شد را محکوم کرد.

به گزارش ایسکانیوز، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن ابراز هم‌دردی با مردم و دولت عراق و بازماندگان قربانیان این حوادث شوم تروریستی، کشتار افراد بی‌گناه در عراق، سوریه، یمن و دیگر نقاط منطقه و جهان را نتیجه سکوت مرگبار و بی‌توجهی و اغماض جامعه جهانی نسبت به علل و ریشه‌های فکری و حمایت‌های مالی از ترور و خشونت دانست که با انگیزه‌های خاص و تفرقه‌افکنانه صورت می‌گیرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بار دیگر مسوولیت بین‌المللی همه نقش‌آفرینان منطقه‌ای و بین‌المللی را نسبت به مقابله جدی و واقعی با پدیده شوم تروریسم را یادآور شد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس