تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۴

محور هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد از مسیرهای جایگزین انجام خواهد شد. به گزارش گذارنیوز سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور هراز درپی ریزش کوه خبر داد و آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد. سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی در جاده‌های کشور، […]

محور هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد از مسیرهای جایگزین انجام خواهد شد.
ترافیک
به گزارش گذارنیوز سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور هراز درپی ریزش کوه خبر داد و آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.
سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی در جاده‌های کشور، گفت: از دقایقی قبل محور هراز در محدوده گزنک به دلیل ریزش کوه مسدود شد و تردد از این محور امکان‌پذیر نیست.
وی با بیان اینکه “عوامل راهداری مشغول بازگشایی مسیر هستند”، گفت: هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد از مسیرهای جایگزین انجام خواهد شد.
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه ترافیک در محور چالوس محدوده‌های مرزن‌آباد و تونل کندوان نیمه سنگین است، گفت: همچنین محور فیروزکوه نیز که ساعاتی پیس به دلیل ریزش کوه مسدود شده بود بازگشایی شد اما همچنان در محدوده‌های شیرگاه، سوادکوه و … این محور، ترافیک نیمه‌سنگین است.
رحمانی ادامه داد: در محور قم – تهران و اتوبان قزوین – کرج و کرج – تهران نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم.
وی با اشاره به وقوع طوفان توام با گرد و غبار در دو استان تهران و البرز، خاطرنشان کرد: این موضوع باعث کاهش دید و ترافیک سنگین در جاده‌های این محدوده شده بود که در حال حاضر رفع شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس