تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران با اعلام خبر برگزاری نشست مجمع عمومی فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی از انتخاب هیات رییسه این فراکسیون در این نشست خبر داد. محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به اهمیت بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی، از برگزاری نشست مجمع عمومی فراکسیون شفاف‌سازی […]

[ad_1]

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران با اعلام خبر برگزاری نشست مجمع عمومی فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی از انتخاب هیات رییسه این فراکسیون در این نشست خبر داد.

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به اهمیت بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی، از برگزاری نشست مجمع عمومی فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی و انتخاب هیات رییسه این فراکسیون خبر داد.


این نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس دهم همچنین با اشاره به برگزاری انتخاب هیات‌رییسه فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی در نشست مجمع عمومی این فراکسیون، از انتخاب خود به‌عنوان رئیس این فراکسیون تازه تاسیس خبر داد و گفت: آقای مصطفی کواکبیان، نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران نیز به‌عنوان نایب رییس دوم این فراکسیون برگزیده شد.


به گفته صادقی، علاوه بر این، قاسم میرزایی نیکو به‌عنوان سخنگوی فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی انتخاب شد و بهروز بنیادی و جلیل رحیمی نیز به‌عنوان دبیران این فراکسیون برگزیده شدند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس