تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] امروز در رسانه های مختلف و شبکه های مجازی خبری درباره یکی از اعضای تیم ملی والیبال منتشر شد که شوکه کنند بود. اینکه شهرام محمودی خداحافظی رسمی خود را از تیم ملی اعلام کرده است. به گزارش ایسکانیوز، شهرام محمودی درباره این خبر وحواشی مربوط به آن گفت: به دلیل مسابقات پی در […]

[ad_1]

محمودی

امروز در رسانه های مختلف و شبکه های مجازی خبری درباره یکی از اعضای تیم ملی والیبال منتشر شد که شوکه کنند بود. اینکه شهرام محمودی خداحافظی رسمی خود را از تیم ملی اعلام کرده است.

به گزارش ایسکانیوز، شهرام محمودی درباره این خبر وحواشی مربوط به آن گفت: به دلیل مسابقات پی در پی و فرسایشی که در سال های اخیر داشته ام، مصدومیت زیادی که گریبانگیر من شده است. با چند پزشک متخصص مشورت کردم و همگی متفق القول تاکید کردند که فشار زیاد مسابقات پی در پی دلیل اصلی این مصدومیت هاست و برای رفع آن نباید ۱۲ ماه سال را به شکل متوالی وپی در پی درگیر مسابقه باشم چرا که این فشار برای کمرم خطرناک است.

محمودی در ادامه افزود: با توجه با این شرایط تصمیم گرفتم که یک سال استراحت کنم و برای تیم ملی بازی نکنم. بعد از این یک سال هم شرایط را بررسی خواهم کرد تا ببینم آیا امکان بازی خواهد بود یا نه.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس