تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دفتر آیت‌الله هاشمی گفت: دولت در زمینه مسائل اقتصادی به حل مشکلات مردم، افزایش تولیدات، ایجاد فرصت‌های شغلی مولد و زمینه‌سازی برای رونق اقتصادی توجه بیشتری داشته باشد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمد هاشمی با اشاره به مهمترین اولویت‌های دولت در یک سال پایانی فعالیتش اظهار کرد: تغییری در اولویت‌های […]

[ad_1]

رئیس دفتر آیت‌الله هاشمی گفت: دولت در زمینه مسائل اقتصادی به حل مشکلات مردم، افزایش تولیدات، ایجاد فرصت‌های شغلی مولد و زمینه‌سازی برای رونق اقتصادی توجه بیشتری داشته باشد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمد هاشمی با اشاره به مهمترین اولویت‌های دولت در یک سال پایانی فعالیتش اظهار کرد: تغییری در اولویت‌های دولت ایجاد نشده است؛ یعنی لزوم توجه به مشکلات اقتصادی مردم و عنایات بیشتر به رونق تولیدات که باعث ایجاد فرصت‌های شغلی مولد شود، ایجاد رونق اقتصادی و کاهش میزان تورم، از جمله اولویت‌های دولت در بخش اقتصادی است.

وی با بیان این که در موضوع فرهنگ نیز جامعه با مسائل زیادی روبرو است، اظهار کرد: امروزه بحث‌های مربوط به مسائل فرهنگی در جامعه بسیار است و البته دولت نیز در این زمینه به تنهایی مسئولیت ندارد بلکه ارگان‌ها و نهادهای دیگر نیز مسئول هستند، که با هماهنگی میان آنها و دولت می‌توان شاهد حل معضلات فرهنگی جامعه باشیم.

رئیس دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، با اشاره به این که رفع ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه نیز یکی دیگر از اولویت‌های دولت بوده و خواهد بود، اظهار کرد: ناهنجاری‌های اجتماعی فراوانی در جامعه ما وجود دارد و امروز معضل طلاق، ترویج مواد مخدر، قاچاق کالا و بسیاری از موارد دیگر را باید با تلاش‌های دولت‌مردان و سایر نهادهای مسئول در این زمینه از میان برداشت.

هاشمی همچنین با اشاره به اولویت‌های دولت در حوزه سیاست خارجی و مسائل بین‌المللی اظهار کرد:‌ دولت باید بکوشد در حوزه‌ی سیاست خارجی نیز همان تعامل سازنده را با کشورهای مختلف در حوزه‌های گوناگون بین‌المللی ادامه دهد و در عین حال مناطق جمهوری اسلامی نیز در این تعاملات مد نظر داشته باشیم.

وی در پایان با تاکید بر این که دولت مسئولیت دارد که اولویت‌های خود را طبق برنامه‌هایش عملی و اجرایی کند اظهار کرد: از دیدگاه من تفاوتی نمی‌کند که امسال، سال نخست دولت یا سال آخرش باشد، چرا که دولت در هر صورت مسولیت دارد تا اولویت‌هایشان را مطابق برنامه ریزی‌هایی که کرده است با جدیت پیگیری کند تاهر اندازه که در توانش است، بتواند موارد موجود در این زمینه را محقق سازد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس