تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اجرایی رئیس جمهوری گفت: هرچند بدعهدی های کشورهای سلطه طلب، روند توافق برجام را با محدودیت هایی مواجه کرده اما این بدعهدی ها از ارزش توافق به عمل آمده کم نمی کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، محمد شریعتمداری روز شنبه در سومین کنفرانس صنعت پخش و تاثیر آن در افزایش […]

[ad_1]

معاون اجرایی رئیس جمهوری گفت: هرچند بدعهدی های کشورهای سلطه طلب، روند توافق برجام را با محدودیت هایی مواجه کرده اما این بدعهدی ها از ارزش توافق به عمل آمده کم نمی کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، محمد شریعتمداری روز شنبه در سومین کنفرانس صنعت پخش و تاثیر آن در افزایش سطح سلامت جامعه، افزود: این توافق نشان از عقب نشینی آشکار نظام سلطه دارد.

وی ادامه داد: ایران اکنون در روند رو به رشد اقتصادی خود قرار دارد و این روند هر روز شتاب بیشتری می گیرد.این مساله جوانه امید را در دل صنعتگران رویانده است.
شریعتمداری اضافه کرد: ایران از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ به رشد اقتصادی منفی ۶٫۸ درصد رسیده بود اما این رقم در چهار ماهه نخست امسال به رشد اقتصادی مثبت ۴٫۴درصد رسید.
سومین کنفرانس صنعت پخش و تاثیر آن در افزایش سطح سلامت جامعه به مدت دو روز (سوم و چهارم مهر ماه جاری) در سالن همایش های صدا و سیما برپاست، برگزاری نمایشگاهی از محصولات بسته بندی شده از برنامه های جانبی این کنفرانس به شمار می رود.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس