تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴

حدود دو ماه پیش گزارشی  درباره عدم تایید مدرک مربیگری محمد خاکپور منتشر شد که سر و صدا هم کرد و البته تایید هم شد. به گزارش گذار نیوز، مدرک مربیگری خاکپور مورد تایید ای اف سی نیست  و او باید چند ماه دوره های مورد نظر ای اف سی را بگذارند، اما ظاهرا خاکپور حاضر […]

حدود دو ماه پیش گزارشی  درباره عدم تایید مدرک مربیگری محمد خاکپور منتشر شد که سر و صدا هم کرد و البته تایید هم شد.

خاکپور

به گزارش گذار نیوز، مدرک مربیگری خاکپور مورد تایید ای اف سی نیست  و او باید چند ماه دوره های مورد نظر ای اف سی را بگذارند، اما ظاهرا خاکپور حاضر به این کار نشده است.

همان زمان با مرتضی محصص، فریدون معینی و احسانی از اعضای کمیته فنی و توسعه و به ترتیب سرپرست کمیته جوانان، سرپرست کمیته فنی و توسعه و رئیس کمیته آموزش هستند، صحبت کردیم و آنها هر کدام نظرات متناقضی داشتند و در نهایت گزارش سایت برنامه نود تایید شد و ای اف سی به خاکپور اعلام کرد که باید دوره های مورد نظر را بگذراند اما خاکپور همچنان روی اینکه مدرک مربیگری که از امریکا گرفته است معتبر است اصرار دارد.

در دور مقدماتی علی کفاشیان طی تماسی که با شیخ سلمان و کمیته آموزش ای اف سی گرفت، از آنها خواست تا اجازه دهند خاکپور روی نیمکت تیم ملی امید بنشیند اما ظاهرا برای رقابتهای ژانویه خاکپور نمی تواند روی نیمکت بنشیند و ای اف سی هم به هیچ قبول نکرده است.

به همین دلیل امروز رئیس کمیته آموزش به خبرآنلاین گفته است امیدوار است مشکل مدرک خاکپور حل شود در غیر اینصورت مجبور به تغییرات روی نیمکت تیم امید هستند. ادامه جملات وی را بخوانید:« آقای محصص رئیس کمیته فنی نامه ای را به AFC ارسال کرده و در این نامه ذکر کرده ایم مدرک مربیگری خاکپور همان مدرکی است که آقای قطبی سرمربی سابق ایران هم داشته و روی نیمکت تیم ملی نشسته است. در واقع این دومین نامه به بخش تکنیکال دایرکتر AFC است. جدیدا این بخش به AFC اضافه شود و ما با آنها مکاتبه کرده ایم. امیدوارم آقای کفاشیان هم به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون و با رایزنی هایی که می کند، به حل این مشکل کمک کند.» اما در صورتی که مشکل حل نشود، چه اتفاقی می افتد؟ «در آن صورت مجبوریم مربی دیگری دیگری را جایگزین آقای خاکپور کنیم. البته امیدواریم این اتفاق نیفتد چراکه آقای خاکپور چند ماهی است در کنار تیم ملی کار کرده است.»

علی کفاشیان که برای ماجرای علاعبدالزهرا حاضر نشد به شیخ سلمان زنگ بزند، به خاطر رفاقتش با حبیب کاشانی و اینکه کل تیم ملی امید را به وی واگذار کرده، این کار را کرد و به شیخ سلمان زنگ زد و برای نشستن خاکپور لابی کرد. اما حالا در چنین شرایطی که ای اف سی مدرک خاکپور را قبول نکرده است، دیگر نمی تواند برای بار دوم لابی کند.

سوال این است که چرا کمیته فنی که مربیان تیم های ملی را انتخاب می کنند، به مساله مدرک مربیگری خاکپور توجهی نکرده اند؟ ظاهرا فدراسیون فوتبال نمی خواهد حتی یک روز به فوتبال کشور آرامش بدهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس