تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیسیون اصل ۹۰ از تدوین گزارش موضوع فیش‌های حقوقی در کمیسیون متبوع خود خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به برنامه‌های در دستور کار کمیسیون متبوع خود گفت: ما ۱۴ برنامه را به عنوان اهداف این دوره کمیسیون اصل […]

[ad_1]

محمدی

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ از تدوین گزارش موضوع فیش‌های حقوقی در کمیسیون متبوع خود خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به برنامه‌های در دستور کار کمیسیون متبوع خود گفت: ما ۱۴ برنامه را به عنوان اهداف این دوره کمیسیون اصل ۹۰ تدوین کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: بررسی موضوع اقتصاد مقاومتی، مسکن مهر، زمین‌‎خواری و تعیین تکلیف پرونده‌هایی که از گذشته باقی مانده، هدفمندی یارانه‌ها، آمایش سرزمینی، قاچاق کالا و ارز از جمله اهداف در دستور کار کمیسیون اصل ۹۰ است.

نماینده مردم قزوین بیان داشت: اکنون مهم‌ترین پرونده از میان این اهداف موضوع فیش‌های حقوقی است که قانون پیشنهادی آن را تدوین کرده‌ایم و در حال تهیه گزارش آن برای قرائت در صحن علنی مجلس هستیم.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ اظهار داشت: یک سری استعلامات را از سراسر کشور برای اطلاع از برخی مسائل انجام داده‌ایم، پاسخ برخی از این استعلامات به دستمان رسیده و در انتظار مابقی پاسخ‌ها برای تکمیل گزارش خود در مورد فیش‌های حقوقی هستیم.

۲۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس