تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

جلال رحیمی از مرخصی محمد رضا رحیمی معاون اول محمود احمدی نژاد خبر داد و گفت: برادرم برای شرکت در مراسم تشییع و ترحیم لطیفه عرفانی همسرش از زندان مرخصی گرفت. به گزارش گذارنیوز برادر محمد رضا رحیمی بعدازظهر امروز (یکشنبه) در گفت و گو با ایرنا، افزود: رحیمی از امروز تا پایان مراسم همسرش […]

جلال رحیمی از مرخصی محمد رضا رحیمی معاون اول محمود احمدی نژاد خبر داد و گفت: برادرم برای شرکت در مراسم تشییع و ترحیم لطیفه عرفانی همسرش از زندان مرخصی گرفت.

رحیمی

به گزارش گذارنیوز برادر محمد رضا رحیمی بعدازظهر امروز (یکشنبه) در گفت و گو با ایرنا، افزود: رحیمی از امروز تا پایان مراسم همسرش در مرخصی است. وی یادآور شد: پیکر لطیفه عرفانی قرار است فردا در شهرستان قروه استان کردستان به خاک سپرده شود.

همسر محمدرضا رحیمی صبح امروز به دلیل سکته قلبی در بیمارستان قلب تهران درگذشت. محمدرضا رحیمی ۲۵ بهمن ماه گذشته با توجه به قطعیت حکم محکومیت دایر بر تحمل ۵سال حبس به دادسرای کارکنان دولت جهت اجرای حکم احضار شد و روز بعد با استنکاف نامبرده از معرفی خود مأموران نیروی انتظامی با حضور در محل سکونت محکوم علیه، وی را فراخواندند و پس از تفهیم موضوع اجرای حکم، نامبرده جهت تحمل حبس به زندان اوین تحویل داده شد.

پیام احمدی‌نژاد به محمدرضا رحیمی
در پی درگذشت همسر محمدرضا رحیمی، محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق پیام تسلیت صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
برادر عزیز جناب آقای محمدرضا رحیمی
درگذشت همسر گرامی شما پس از تحمل غم و رنج فشارهای گوناگون از جمله مرارت‌های وارده بر جنابعالی و یک دوره سخت بیماری موجب تاثر و تالم فراوان گردید. ضمن تسلیت این غم به جنابعالی و دختران محترمه و بستگان ارجمند، از خداوند منان شادی روح آن مرحومه، صبر و اجر بازماندگان و سلامتی و توفیق بیشتر جنابعالی را مسئلت دارم.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس