تاریخ انتشار: ۲۴ آبا ۱۳۹۴

معتقدم حتی اگر کاندیدای اصلی اصلاح طلبان تایید صلاحیت نشوند باز هم ما پتانسیل پیروزی کامل را داریم.بنده هم کاندیدا نمی شوم.

به گزارش “گذارخبر” محمدرضا خاتمی و رهرا اشراقی با حضور در نمایشگاه مطبوعات و در بازدید از غرفه “گذارخبر” ، خاتمی در رابطه با نمایشگاه مطبوعات گفت:نمایشگاه بسیار پر نشاط و فعالی را دیدم و این امیدواری را ایجاد می کند که یک جریان زنده ای در کشور علارقم همه محدودیت ها بتواند فعالیت کند.جریان تندرو در کشور به سمت تحریم هدایت می شود که این موضوع عاقبت خوشی برای آنها ندارد زمانی هربه اصلی آنها به اصلاح طلبان این بود که چرا تحریم میکنید اما امروز می بینید که خود این کار را انجام داده اند هرچند من این حق را میدهم که این جریان بتواند تحریم کند اما به شرطی که دوگانگی درونش وجود نداشته باشد،اگر مسئله ای خوب است برای همه خوب است و اگر بد هست برای همه نیز بد است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در رابطه با سیاست داخلی دولت گفت:فضای داخلی کشور آنچنان اعتماد بین نیروهای تصمیم گیرنده وجود ندارد و نیازمند اعتماد سازی است.این مسئله زمانی میسر می شود که اصلاح طلبان نیز در عرصه های قدرت بتوانند تصمیم گیری بکنند.امیدوارم مجلس آینده چنین امکاناتی را فراهم بکند.

نائب رییس مجلس ششم با اشاره به انتخابات مجلس گفت:در یک طرف جریان ما هستیم و در طرف دیگر نهادهایی هستند مانند شورای نگهبان. ما بر روی توان خود سرمایه گذاری می کنیم و بنده این قول را می دهم که اصلاح طلبان با اتحاد کامل برای انتخابات شرکت کنند.معتقدم حتی اگر کاندیدای اصلی اصلاح طلبان تایید صلاحیت نشوند باز هم ما پتانسیل پیروزی کامل را داریم.بنده هم کاندیدا نمی شوم.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس