تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۴

محمدرضا تابش،نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در گفتگو با آریا،گفت:حمایت اصلاح طلبان از چهره هایی چون ناطق نوری و علی لاریجانی نشان دهنده روحیه و فکر اصلاح طلبی است چراکه وقتی اقدامات و فعل و انفعالات افراد در مدار اصلاح طلبی قرار می گیرند از سوی اصلاح طلبان نه تنها طرد نمی شوند بلکه پذیرفته می شوند این رفتار با ایده و تفکر این جریان سازوکار است .
نماینده مردم اردکان اظهار داشت:وقتی افکار آقای ناطق نوری به گونه ای است که به ایده و اندیشه اصلاح طلبی کمک می کند و بخش های از اندیشه ایشان همسو با اصلاح طلبان است این عین فکر اصلاح طلبی است که گویای انسجام و تیزهوشی شخصیت های این طیف است.
وی تاکید کرد:افرادی که هنوز در عصر حجر مانده اند و هیچ اصلاحی را برنمی تابند فروپاشیده هستند چراکه قدرت درک واقعیات زمانه و تحولات روز را ندارند اینها نه انسجام فکری دارند نه انسجام تشکیلاتی .
تابش خاطرنشان کرد:البته ما ائتلاف میان اصلاح طلبان با آقایان ناطق نوری و علی لاریجانی را رد می کنیم استراتژی و راهبرد ما تعامل و هماهنگی با آقای روحانی است که این همراهی و همدلی متقابل است ضمن اینکه از  آقایان لاریجانی و ناطق نوری به خاطر برخی موضع گیری ها و حرفهایی  که زده اند و به نوعی به پیشبرد اندیشه اصلاحی در کشور کمک کرده اند تشکر می کنیم.
وی گفت :توجه به واقعیات جامعه ،سن و سال ، پختگی  و تجربه آدم ها را متحول و متکامل می کند این اتفاق در جبهه ما هم افتاده است به همین دلیل عده ای از اصلاح طلبان که روزگاری میان آقایان خاتمی و ناطق نوری به سیاه و سفید معتقد بودند الان به این نتیجه رسیده اند که امروز می توان از برخی شخصیت های اصولگرا در جهت پیشبرد اهداف اصلاح طلبانه ، ارتقا منافع ملی و رفاه مردم استفاده کرد.
این نماینده مجلس تاکید کرد:اصلاح طلبان امروز متوجه شده اند که صفر و صد کردن برخی مسائل اشتباه است و افرادی مثل آقای ناطق نوری مزیت ها و خوبی هایی دارد که شاید در زمان انتخابات ۷۶دیده نمی شد لذا بنده معتقدم بلوغ فکری در هر دو طرف اتفاق افتاد و مواضع آقای ناطق هم نسبت به گذشته هم فرق کرده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس