تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به منظور فرهنگ سازی کاهش استفاده از پلاستیک در خریدهای روزانه و اشتغالزایی کیف های طراحی شده از طریق فروشگاه ها در دسترس شهروندان قرار می گیرد. به گزارش ایسکانیوز، یک موسسه با هدف ایجاد کارآفرینی اجتماعی در بخش اجتماعی ، فعالیت رسمی خود را از سال ۹۴ آغاز کرده و در این راستا، […]

[ad_1]

کیف

به منظور فرهنگ سازی کاهش استفاده از پلاستیک در خریدهای روزانه و اشتغالزایی کیف های طراحی شده از طریق فروشگاه ها در دسترس شهروندان قرار می گیرد.

به گزارش ایسکانیوز، یک موسسه با هدف ایجاد کارآفرینی اجتماعی در بخش اجتماعی ، فعالیت رسمی خود را از سال ۹۴ آغاز کرده و در این راستا، پروژه کارآفرینانه اجتماعی به نام “مانیز” با شعار “ما نیز مردمی هستیم” طراحی کرده است.

در فاز اول این طرح، کیسه های پارچه ای سفارشی برای شرکت های مسئولیت پذیر اجتماعی تولید می شد و در فاز دوم، کیف های پارچه ای مانیز با هدف فرهنگسازی، به عنوان کالایی اجتماعی و زیست محیطی از طریق خرده فروشی های علاقمند در دسترس شهروندان آگاه قرار گرفت.

در این پروژه، با کمک هنرمندان و متخصصان کیف هایی جذاب و خواستنی طراحی و توسط گروه های حاشیه ای ( زنان سرپرست خانواده، معتادین بهبود یافته، معلولین)، تولید می شود و از طریق خرده فروشان علاقمند به مشارکت در “طرح فروشگاه های سبز مانیز” در دسترس شهروندان قرار می گیرد. تا کنون ۲۵۰ فروشگاه در تهران در مناطق ۲ و ۵ و ۹۰ نقطه در کرج، ۱۰ نقطه در شیراز، ۱۰ نقطه در گرگان و ۱۰ نقطه در بجنورد و اهواز به طرح فروشگاه های سبز مانیز پیوسته اند .

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس