تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه گزارشی در خصوص عملکرد ساخت طرح های عمرانی دانشگاه از مهر ۹۲ تا مهر ۹۵ پرداخت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، محسن هاشمی با ارائه مقایسه ای از وضعیت طرح های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در مهر ماه ۱۳۹۲ و مهرماه ۱۳۹۵، گفت: ۵۲۵ […]

[ad_1]

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی به ارائه گزارشی در خصوص عملکرد ساخت طرح های عمرانی دانشگاه از مهر ۹۲ تا مهر ۹۵ پرداخت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، محسن هاشمی با ارائه مقایسه ای از وضعیت طرح های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در مهر ماه ۱۳۹۲ و مهرماه ۱۳۹۵، گفت: ۵۲۵ پروژه عمرانی به مساحت ۲ میلیون و ۶۵۴ هزار و ۹۷۵ متر مربع در مهر ماه ۹۲ در دست احداث بوده که این تعداد در مهرماه ۹۵ به ۱۹۱ پروژه با مساحت ۹۰۰ هزار و ۸۳۰ متر مربع رسیده است بر این اساس در این بازه رمانی بسیاری از پروژه های عمرانی داشگاه آزاد اسلامی به بهره برداری رسیده است.

او افزود: ۱۶۶ فضای ورزشی به مساحت ۵۶۲ هزار و ۶۷۳ متر مربع در مهرماه ۹۲ در دست بهره برداری بوده که این تعداد در مهرماه ۹۵ به ۱۸۴ فضای ورزشی به مساحت ۶۲۱ هزار و ۱۶۵ متر مربع رسیده است.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در خصوص مساجد ساخته شده در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: در مهرماه ۹۲ تعداد ۱۰۹ مسجد به مساحت ۱۴۳ هزار و ۱۹۸ متر مربع دردست بهره برداری بود که این تعداد در مهرماه ۹۵ به ۱۲۹ مسجد به مساحت ۱۷۴ هزار و ۵۱۲ متر مربع رسیده است.

او با بیان اینکه ساخت یادمان های شهدا نیز از برنامه های اصلی معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی بوده است، گفت : بر این اساس تعداد ۳۸ یادمان شهدا به مساحت ۲ هزار و ۲۵۶ متر مربع در مهر ماه ۹۲ در دست بهره برداری بوده که با تلاش های معاونت عمران در مهرماه ۹۵ این تعداد به ۵۳ یادمان شهدا به مساحت ۴ هزار ۹۳۵ متر مربع در دانشگاه آزاد اسلامی رسیده است.

هاشمی در خصوص پروژه هایی که معاونت عمران دانشگاه آزاد اسلامی از مهرماه ۹۲ تا کنون ساخته و به بهره برداری رسیده است، بیان کرد: تا کنون ۲۸۵ ابنیه به مساحت ۱ میلیون و ۱۵۳ هزار و ۶۶۱ متر مربع و ۶۹ محوطه به مساحت ۸۴۸ هزار و ۲۹۱ متر مربع توسط معاونت عمران دانشگاه آزاد اسلامی ساخته شده ست.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس