تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در همایش معاونان اداری مالی تأکید کرد: یکی از مهمترین وظایف مدیران اداری مالی دانشگاه، حفظ موقعیت شغلی کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی است. به گزارش ایسکانیوز، محسن هاشمی گفت: براساس چارت تشکیلاتی در دانشگاه آزاد اسلامی، دو بخش صف و ستاد وجود دارد. تمام تلاش ما در بخش […]

[ad_1]

شورای دانشگاه آزاد اسلامی

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در همایش معاونان اداری مالی تأکید کرد: یکی از مهمترین وظایف مدیران اداری مالی دانشگاه، حفظ موقعیت شغلی کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش ایسکانیوز، محسن هاشمی گفت: براساس چارت تشکیلاتی در دانشگاه آزاد اسلامی، دو بخش صف و ستاد وجود دارد. تمام تلاش ما در بخش ستاد این است که فضا و امکانات موردنیاز در بخش های صف را برآورده کنیم تا امور در دانشگاه به نحو احسن انجام شود.

او بخش ستاد دانشگاه را متشکل از سه معاونت اداری مالی، برنامه ریزی و عمران دانست و افزود: وظایف بخش حوزه عمرانی عمدتاً به سمت پروژه های عمرانی، املاک و مستغلات پیش می رود. در بخش پروژه های عمرانی، با دستور دکتر میرزاده، طی ۳ سال گذشته تکمیل حدود ۲ میلیون و ۵۰۰هزار مترمربع فضای آموزشی (اعم از مسقف و غیرمسقف) با پیشرفت کمتر از ۵۰درصد در دستورکار قرار گرفت.

مهندس هاشمی گفت: از آنجا که سیاست مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی، سیاستی انقباضی و در جهت کم کردن هزینه ها بود، تنها ۲۰۰هزار مترمربع پروژه عمرانی که عمدتاً مسقف بودند، به عدد فوق اضافه شد. بنابراین در مجموع معاونت عمرانی با ۲میلیون و ۷۰۰هزار مترمربع پروژه در حال احداث روبرو بود که امروز تنها حدود ۹۰۰هزار مترمربع از این میزان باقی مانده است.

او افزود: ۳۰۰هزار مترمربع از این پروژه های عمرانی نیز به دلیل عدم نیاز واحدها، از فهرست خارج شد و تنها ۶۰۰هزار مترمربع پروژه عمرانی در دست احداث باقی مانده که در تلاشیم تا سال آینده تکمیل شده و به بهره برداری برسد. به همین خاطر از معاونان اداری مالی واحدها می خواهیم با تخصیص اعتبارات لازم، بخش عمرانی دانشگاه را در این خصوص یاری دهند.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سیاست دانشگاه بر این است که در صورت احداث پروژه های عمرانی، از خصوصیاتی برخوردار باشند که به عنوان اثری ماندگار، باکیفیت و دارای المان های ایرانی اسلامی، قابل طرح در کشور باشد.

محسن هاشمی، مستند کردن املاک دانشگاه را بسیار ضروری دانست و گفت: هرچه سریع تر باید نسبت به این مهم اقدام شود.

او تأکید کرد: یکی از مهمترین وظایف مدیران اداری مالی دانشگاه، حفظ موقعیت شغلی کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی است. با وجود اینکه تعداد کارکنان دانشگاه زیاد است اما خروج هریک از کارکنان به معنای از دست دادن یکی از فرزندان دانشگاه به شمار می رود.

هاشمی گفت: از آنجا که دانشگاه دارای یک میلیون مترمربع مساحت خوابگاهی است که حدود نیمی از آن به دلیل بومی شدن اساتید و دانشجویان، بلااستفاده مانده، می توان از این ظرفیت برای ورود به صنعت گردشگری و درآمدزایی بهره گرفته و بخشی از مشکلات مالی واحدها را مرتفع ساخت.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی به معاونان اداری مالی واحدها پیشنهاد داد واحدها از طریق تبدیل به احسن زمین ها و ساختمان های بلااستفاده خود، از ظرفیت های موجود برای کسب درآمد و جلوگیری از تعدیل کارکنان خود بهره گیرند.

استفاده از ظرفیت های کشاورزی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی یکی دیگر از موضوعاتی بود که وی به آن اشاره داشت. مهندس هاشمی در این باره گفت: دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۳هزار هکتار زمین کشاورزی و بیش از ۱۲۰۰ لیتر بر ثانیه آب در اختیار دارد. علاوه بر این در مجاورت این زمین ها، واحدهایی قرار دارد که دارای رشته های کشاورزی هستند اما از این ظرفیت به خوبی بهره نمی گیرند.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس