تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

محسن مسلمان که در نیم فصل گذشته قصد داشت با جدایی از ذوب به استقلال بپیوندد در این امر ناموفق ماند تا مجبور شود در فولاد به بازی‌اش ادامه دهد. به گزارشگذار نیوز، محسن مسلمان در ادامه با قراردادی نیم ساله به فولاد پیوست و قصد دارد فصل آینده را در تیمی دیگر به بازی […]

محسن مسلمان که در نیم فصل گذشته قصد داشت با جدایی از ذوب به استقلال بپیوندد در این امر ناموفق ماند تا مجبور شود در فولاد به بازی‌اش ادامه دهد.

مسلمان و منصوریان

به گزارشگذار نیوز، محسن مسلمان در ادامه با قراردادی نیم ساله به فولاد پیوست و قصد دارد فصل آینده را در تیمی دیگر به بازی بپردازد. مهاجم جوان فولادی‌ها در حال حاضر از یک تیم آسیایی نیز پیشنهاد دارد و علیرغم اینکه بارها عنوان کرد دوست دارد از حاشیه‌های فوتبال در تهران دوری کند بی‌میل نیست دوباره شانش خود را در یکی از دو تیم سرخابی‌ پایتخت دنبال کند.

مسلمان که دوستان نزدیکش از علاقه قلبی او به استقلال خبر می‌دهند امیدوار است در صورت حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال پیراهن آبی‌ این تیم را بر تن کند. او که سابقه همکاری با علیرضا منصوریان را در تیم ملی امید در کارنامه‌اش دارد در صورتی که منصوریان به استقلال بپیوندد بیش از همیشه به این تیم نزدیک خواهد شد و با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می‌شود مشکلی برای اضافه شدن به ترکیب این تیم نخواهد داشت.

به هرحال همه چیز به حضور علیرضا منصوریان در استقلال بستگی دارد و در صورتی که سرمربی نفت مجوز حضور در روی نیمکت آبی‌پوشان را به دست آورد باید مسلمان را نیز یکی از خریدهای اصلی این باشگاه دانست.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس